Avaleht : File Types : CFG-fail

.CFG Faililaiend

Failitüüp 1Celestia konfiguratsioonifail

arendajaCelestia arendusmeeskond
Populaarsus
4.3 (503 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingtekst

Mis on CFG-fail?

Seadete fail, mida kasutab 3D universumi simulatsiooniprogramm Celestia; salvestatud lihttekstivormingus ja määrab programmi käivitamisel laaditavad andmefailid; saab kasutaja muuta, kuid seda tuleks teha nii ettevaatlikult, kuna faili valed muudatused võivad põhjustada Celestia laadimisprotsessi nurjumise.

Lisateave

Celestia konfiguratsioonifailid sisaldavad viiteid .STC, .SSC, .DSC andmefailid, .The skriptid, .TXF fondimääratlused ja muud käivitusparameetrid.

CFG-faile avavad programmid
Windows
Celestia
moon
Celestia
Linux
Celestia
Uuendatud 7 / 1 / 2011

Failitüüp 2MAME konfiguratsioonifail

arendajaMAME meeskond
Populaarsus
4.3 (91 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingXML

. CFG-failide ühendus 2

XML-i klaviatuuri konfiguratsioonifail, mida kasutavad MAME arkaad videomängude emulaatorid; sisaldab mängu mängimiseks kasutatavaid klaviatuuri kaardistusi ja kiirklahve; kasutatakse klaviatuuri juhtnuppude konfigureerimiseks vastavalt mängija eelistustele.

Lisateave

Erinevate mängude jaoks saab salvestada eraldi CFG-faile. See annab mängijatele võimaluse juhtnuppe eraldi kohandada, olenevalt mängitavast mängust.

CFG-faile avavad programmid
Uuendatud 11 / 16 / 2010

Failitüüp 3Cal3D mudeli konfiguratsioonifail

arendajaCal3D
Populaarsus
4.2 (122 Hääli)
Kategooria3D-pildifailid
vormingtekst

. CFG-failide ühendus 3

Kolmemõõtmeline mudeli konfiguratsioonifail, mida kasutab avatud lähtekoodiga märkide animatsiooni tööriistakomplekt Cal3D; salvestatud lihttekstivormingus ja sisaldab viiteid mudeli komponentidele; kasutatakse kõigi mudelikomponentide kokkupanekuks.

Lisateave

CFG-failid sisaldavad viiteid Cal3D skeletifailidele (.CSF or .XSF laiendus), animatsioonifailid (.CAF or .XAF pikendus), võrgusilma (. CMF or .XMF toimikud) ja materjalid (.CRF or .XRF failid). Samuti salvestavad nad viidatud failide juurkataloogi ja mudeli skaala.

CFG-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 6 / 2017

Failitüüp 4Citrix Serveri ühenduse fail

arendajaCitrix Systems
Populaarsus
4.2 (54 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingN / A

. CFG-failide ühendus 4

Sisaldab ühenduse teavet Citrixi serveriga ühenduse loomiseks; võib sisaldada hostinime, IP-aadressi, serveri porti, kasutajanime, parooli jne; Citrixi klienditarkvara võib erinevate serveritega ühenduse loomiseks kasutada mitut CFG-faili.

CFG-faile avavad programmid
Windows
Citrixi juurdepääsuklient
moon
Citrixi juurdepääsuklient
Linux
Citrixi juurdepääsuklient
Uuendatud 4 / 30 / 2007

Failitüüp 5Konfiguratsioonifail

arendajaN / A
Populaarsus
4.2 (774 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingtekst

. CFG-failide ühendus 5

CFG-fail on üldine eelistusfail, mis salvestab sätted ja konfiguratsiooniteabe. Seda kasutavad erinevad programmid, mis tähendab, et erinevad CFG-failid võivad andmeid salvestada erinevates vormingutes. CFG-faile ei tohiks tavaliselt käsitsi avada, vaid need võib salvestada tekstivormingus, mida saab vaadata tekstiredaktoris.

Lisateave

Üldiste konfiguratsioonifailide nimeks on sageli "config.cfg". Tekstipõhised CFG-failid sisaldavad sageli ühte muutujat ja väärtust rea kohta järgmises vormingus:

var1 = madal
var2 = koos
var3 = kõrge

Kui soovite testida, kas programm genereerib automaatselt CFG vaikefaili, teisaldage konfiguratsioonifail vaikekataloogist välja, kui programm ei tööta. Seejärel avage programm ja kontrollige kataloogi, kas uus CFG-fail on loodud. Samuti saab CFG-faili mõnikord programmi vaikesätete taastamiseks teisaldada või kustutada.

MÄRKUS: Linuxi konfiguratsioonifailides kasutatakse tavaliselt .KONF pikendamine kui CFG.

CFG-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 24 / 2016

Failitüüp 6Wesnothi märgistuskeele fail

arendajaWesnothi lahing
Populaarsus
4.1 (59 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingtekst

. CFG-failide ühendus 6

Mängufail, mida kasutab tasuta käigupõhine strateegiamäng The Battle for Wesnoth Macile, Windowsile ja Linuxile; sisaldab lähtekoodi, mis on kirjutatud Wesnothi märgistuskeeles (WML) - varalises keeles, mida kasutatakse stsenaariumide, kampaaniate, üksuste ja muu mängude sisu loomiseks Wesnothi lahingus.

Lisateave

CFG-faile saab muuta mis tahes tekstiredaktoriga. Mõned WML-i süntaksi esiletõstmise pistikprogrammid on välja töötatud tekstiredaktoritele, näiteks Emacs ja Vi.

CFG-faile avavad programmid
Uuendatud 3 / 22 / 2011

Failitüüp 7LightWave'i konfiguratsioonifail

arendajaNewTek
Populaarsus
4.0 (91 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingN / A

. CFG-failide ühendus 7

Eelistuste fail, mille on loonud kaadrite ja animatsioonijärjestuste modelleerimise ja renderdamise rakendus LightWave 3D; salvestab erinevaid rakenduse konfiguratsioonivõimalusi; kasutatakse eelseadete mäletamiseks kasutaja jaoks.

CFG-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 17 / 2011

CFG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cfg sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.