Avaleht : File Types : ZIP-fail

.ZIP Faililaiend

2 failitüüpi kasutada . Zip faililaiend.

Failitüüp 1Pakitud fail

arendajaPhil Katz
Populaarsus
4.0 (1455 Hääli)
KategooriaTihendatud failid
vormingTõmblukk

Mis on ZIP-fail?

ZIP-fail on arhiiv, mis sisaldab ühte või mitut faili, mis on tihendatud või „pakitud“ Zip-tihenduse abil. See salvestab failid üksteisest eraldi, võimaldades faile erinevate meetodite abil tihendada ja eraldada kogu arhiivi tihendamata või lahti pakkimata.

Lisateave

Zip-vormingu lõi 1989. aastal Phil Katz ja seda kasutati PKZARE, Inc. poolt välja töötatud utiliidis PKZIP. Selle vormingu populaarsus kasvas ja seda toetab nüüd enamus failide tihendamise / dekompressiooni programme.

Windowsi kasutajad saavad ZIP-arhiive luua, paremklõpsates failil ja valides "Saada → Pakitud (tihendatud) kaust". Mac OS X-i kasutajad saavad ZIP-arhiive luua, kui paremklõpsate failil ja valite "Tihenda [failinimi]".

Levinud ZIP-failinimed

Uus tihendatud (tihendatud) kaust.zip - Microsoft Windows annab kontekstimenüü kaudu loodud uutele ZIP-failidele nime (paremklõpsake ja valige Uus → tihendatud (tihendatud) kaust).

Programmid, mis avavad ZIP-failid
Uuendatud 3 / 1 / 2019

Failitüüp 2MAME mängu ROM

arendajaMAME meeskond
Populaarsus
3.3 (124 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingTõmblukk

.ZIP-failide ühendus 2

MAME arcade videomängude emulaatorite kasutatav mängufail; võib sisaldada kogu arkaadmängu andmete sisu või seda võib täiendada .CHD arkaadi kõvaketta fail, mis on vajalik mängu mängimiseks; hoitakse kokkusurutud .ZIP formaadis.

Lisateave

MAME-ROM-e on mõnikord keeruline õigesti laadida failivormingu ja emuleerimistarkvara erinevuste tõttu. Seetõttu levitatakse mõnda emulaatorit tööriistaga, mis kontrollib, kas ROM-i saab laadida või mitte.

Programmid, mis avavad ZIP-failid
Uuendatud 11 / 16 / 2010

Teave ZIP-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .zip-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.