Avaleht : File Types : POTM-fail

.POTM Faililaiend

File TypePowerPoint Open XML-i makrotoega esitlusmall

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.3 (6 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingTõmblukk

Mis on POTM-fail?

POTM-fail on makrotoega esitlusmall, mille on loonud Microsoft PowerPoint, programm, mida kasutatakse slaidiseansi esitluste loomiseks. See sisaldab vaikepilte, slaidimalle, makrosidja vormindamine. POTM-faile kasutatakse mitme loomiseks .PTM failid, millel on samad vormindus- ja makroseaded.

Lisateave

Ekraanipilt .potm-failist Microsoft PowerPoint 2016-s

POTM-fail on avatud rakenduses Microsoft PowerPoint 2016

Keskmine PowerPointi kasutaja ei leia POTM-faili tõenäoliselt kunagi, sest seda kasutatakse esitluste salvestamiseks suurema funktsionaalsusega kui tavaline kasutaja vajab. See toetab makrode kasutamist, mis on käsikiri-sarnased funktsioonid, mida kasutatakse korduvate ülesannete automatiseerimiseks ja mida kasutatakse mallidena mallide stiilide reprodutseerimiseks. Kui soovite lihtsalt luua põhiesitlusi, saate need nimedena salvestada .PTTX faile. Kui soovite luua makrosid toetavat malli, saate oma esitluse salvestada POTM-failina.

POTM-faile võib avada PowerPoint 2008 for Mac või PowerPoint 2007 for Windows ja uuemad. Neid võib avada ka PowerPointi eelmine versioon, millele on installitud Open XML-i dokumenditoe.

Programmid, mis avavad POTM-faile
Uuendatud 5 / 23 / 2019

POTM-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .potm sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud PowerPoint Open XML-i makrotoega esitlusmalli failitüüp, failivormingu kirjeldus ning Maci ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.