Avaleht : File Types : PPTM-fail

.PTM Faililaiend

File TypePowerPoint Open XML makrotoega esitlus

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.3 (41 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingTõmblukk

Mis on PPTM-fail?

Makrotoega esitlus, mille on loonud Microsoft PowerPoint, programm, mida kasutatakse esitluste ja slaidiseansside loomiseks; sisaldab slaidide kogu, sealhulgas nende teksti, küljendust, pilte ja manustatud makrosid; kasutatakse tavaliselt äri-, turundus- ja akadeemiliste esitlusmaterjalide salvestamiseks.

Lisateave

Erinevalt .PTTX failid, PPTM-failid võivad käivitada manustatud makrosid. Isegi kui PPTX-fail sisaldab makrosid, ei luba PowerPoint kasutajatel neid käivitada. Need tuleb kõigepealt salvestada PPTM-failina ja seejärel võidakse makrod käivitada.

PPTM-failid põhinevad Microsoft Office 2007-s kasutusele võetud Open XML-i dokumendivormingul. Neid võib avada PowerPoint 2007-s või uuemas versioonis või PowerPointi varasemate versioonidega, kui Open XML-i komponent on installitud.

Programmid, mis avavad PPTM-faile
Uuendatud 2 / 10 / 2015

Teave PPTM-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .pptm sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud PowerPoint Open XML Macro-Enabled Presentation failitüüp, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.