tarkvara : õun : Raamatud

Apple Raamatud

versioon
(seisuga 2)
1
Platvormid
litsentsToote
KategooriaKasulikkus

Tarkvara ülevaade

Ekraanipilt rakendusest Apple Books 1

Ekraanipilt rakendusest Apple Books 1

Põhiandmed

  • Toetab EPUB-, PDF- ja IBA-vorminguid
  • Võimaldab kohandada fonti, teksti suurust, lehe paigutust, valgustust ja muud
  • Korraldab e-raamatuid pealkirja, autori, kategooria ja sarja järgi
  • Võimaldab jagada pakkumisi Facebookis ja Twitteris

Apple Books on macOSi ja iOS-i seadmetega ühendatud rakendus, mida kasutatakse e-raamatute lugemiseks. See oli varem tuntud kui "iBooks", kuid nimetati ümber koos MacOS Mojave ja iOS 12 väljaandmisega.

Rakendus toetab populaarseid EPUB- ja PDF-e-raamatu vorminguid ning iBook Author utiliidiga loodud patenteeritud IBA iBook-vormingut. Raamatud pakub erinevaid lugemisfunktsioone, mis hõlmavad fondi, teksti suuruse, valgustingimuste, lehe paigutuse ja lehtede välimuse muutmist. Rakendus on ka kasulik e-raamatute korraldaja, mis võimaldab teil neid vaadata pealkirja, autori, kategooria või sarja järgi.

Kui lugemise ajal satute meeldejäävate hinnapakkumistega, saate neid hõlpsalt Twitteris või Facebookis või rakenduses Messages või e-posti teel jagada. Raamatutesse saate oma Apple ID-ga sisse logida, et hankida iCloudi kaudu raamatupoest varasemaid oste ja sünkroonida järjehoidjaid, esiletõsteid ja märkmeid oma MacOS-i ja iOS-i seadmete vahel.

Raamatud on osaliselt kasulik rakendus macOS-i ja iOS-i kasutajatele, kuna see on komplektis Macide ja iOS-i seadmetega. See on varustatud PDF- ja EPUB-vormingute toega ning võimaldab teil oma lugemiskogemust kohandada. Need funktsioonid teevad Apple Booksist lihtsa, kuid kindla tööriista e-raamatute korraldamiseks ja lugemiseks.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.EPUB - Avage e-raamatu fail

Muud raamatud, mida Apple Books kasutab 1

Toetatud failitüübid
.IBAiBooksi autoridokument
RAAMATUDMulti-Touch iBook
. PDFKaasaskantava dokumendi vormingu fail

Uuendatud: veebruar 14, 2019