Avaleht : File Types : IPYNB-fail

.IPYNB Faililaiend

File TypeJupyteri sülearvuti

arendajaN / A
Populaarsus
3.7 (58 Hääli)
KategooriaSeadete failid
vormingtekst

Mis on IPYNB-fail?

IPYNB-fail on sülearvutidokument, mida kasutab Jupyter Notebook - interaktiivne arvutuskeskkond, mis on loodud teadlaste abistamiseks Python keel ja nende andmed. See sisaldab kogu Jupyter Notebooki veebirakendusseansi sisu, mis sisaldab arvutuste, matemaatika, piltide ja selgitava teksti sisendeid ja väljundeid. IPYNB-faile saab eksportida .HTML, . PDF, reStructuredText ja LaTeX formaadid.

Lisateave

IPYNB sülearvuti dokumendid on salvestatud JSON lihttekstivorming, mis hõlbustab nende kolleegidega jagamist ja versioonide kontrollimist. Samuti saab avalikult juurdepääsetavalt URL-ilt saadaval olevaid IPYNB-sülearvutidokumente Jupyter Notebook Vieweri abil jagada teiste kolleegidega, ilma et neil oleks vaja Jupyter Notebooki oma masinatesse installida.

MÄRKUS: Jupyteri sülearvutid olid varem tuntud kui IPythoni märkmikud, kust laiendus "ipynb" oma nime sai. Faili lõi IPython, kuid nüüd kasutab seda rakendus Jupyter Notebook.

IPYNB-faile avavad programmid
Uuendatud 11 / 4 / 2016

Teave IPYNB-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ipynbi sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Jupyter Notebooki failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi ja Linuxi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.