Avaleht : File Types : GPD-fail

.GPD Faililaiend

Failitüüp 1Printeri üldine kirjeldusfail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.8 (12 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingtekst

Mis on GPD-fail?

Tekstifail, mis kirjeldab printerit Windowsi operatsioonisüsteemile printimisel Unidrv-ga (universaalne printeridraiver); kasutab GPD keelt printeri kirjeldamiseks, mis pakub erinevat tüüpi teavet, sealhulgas printeri atribuudid, printeri käsud, printeri funktsioonid, printeri valikud, printeri fondi kirjeldused ja tingimuslaused.

Lisateave

Kõik GPD-failikirjed näevad välja sellised:

* Kirje nimi: kirje väärtus {GPD_FileEntry, GPD_FileEntry, ...}

EntryName järgneb tärnile ja on alati eelnevalt määratletud märksõna, mille Unidrvi GPD parser ära tunneb.

GPD-faili näide näeb välja selline:

* Funktsioon: orientatsioon
{
* Nimi: "Orientatsioon"
* Vaikevalik: Portree
* Võimalus: portree
{
* Nimi: "Portree"
* Käsk: CmdSelect
{
* Tellimus: DOC_SETUP.7
* Cmd: "<1b>& l0O "
}
}
}

GPD-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 15 / 2013

Failitüüp 2Graafiline PhotoDefineri pildifail

arendajaRGB valgus
Populaarsus
2.5 (4 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingN / A

.GPD-failide ühendus 2

RGB Lighti poolt välja töötatud pildiformaat kasutamiseks koos PhotoDefineriga; sisaldab kadudeta kujutise tihendamine, mis kasutab "uut valguse võrdlusorganisatsiooni RGB-triplettil" teoreetilist lähenemist; võib pilte tihendada rohkem kui . Gif or . PNG formaate.

GPD-faile avavad programmid
Windows
RGB Light PhotoDefineri tasuta vaataja
Kandalu PhotoK Win
Apple QuickTime Player koos PhotoDefineri komponendiga
moon
Kandalu KandaluLite
Kandalu PhotoK
Apple QuickTime Player koos PhotoDefineri komponendiga
Uuendatud 7 / 24 / 2009

Failitüüp 3Mängija profiili andmefail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.0 (2 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingtekst

.GPD-failide ühendus 3

GPD-fail on mängijaprofiili andmefail, mida Xbox 360 kasutab kasutaja kohta teabe salvestamiseks, sealhulgas tema seaded, mängitud mängud, iga mängitud mängu saavutuste rekordid ja kõik saavutuste pildid. See on salvestatud Xboxi andmebaasivormingusse (XDBF), mis on konteinervorming Xboxi failide ja kirjete salvestamiseks. GPD-failid genereeritakse statistikakomplektidest, kohalolekust ja saavutustest (SPA), mis on varjatud mängukimpudesse, kui kasutaja mängu mängib.

Lisateave

Mängu saate modifitseerida, muutes mänguga seotud GPD-faili, tavaliselt Black Ops või Borderlands 2. See võimaldab teil avada mänguomadused, mida teil varem polnud. GPD-faili asendamiseks või sisestamiseks teisaldage oma profiil Xbox 360-st HDD USB-mälupulgale ja ühendage draiv Windowsi opsüsteemiga arvutiga, kui installitud on tööriistad Horizon või Modio.

  • Kui kasutate Silmapiir, valige „Device Explorer” ja navigeerige oma välkmäluseadme kausta Mängijaprofiilid. Seejärel saate oma profiilil paremklõpsata ja valida Faili ekstraktimine ...ja valige salvestuskoht. Seejärel lohistage oma profiil avatud hallile alale, mis avab tööriista "Pakettihaldur". Kõigi oma profiili GPD-failide kuvamiseks klõpsake vahekaarti "Sisukord".
  • Kui kasutate puks;, klõpsake vasakus ülanurgas oleval logol "M" ja valige käsk "Avasta minu seade". Valige aknas Device Explorer Fail → Ava / sulge draiv ja navigeerige failipuus oma profiili. Võite lohistada profiili töölauale, seejärel lohistada see tagasi Modiosse ja langetada see avatud alale. Avaneb aken "Profiil", kus saate seejärel valida kõigi oma profiili GPD-failide kuvamiseks vahekaardi "Faili sisu".

Igal mängul on kordumatu pealkirja ID, mida kasutatakse korreleeruva GPD-faili nimetamiseks. Failinimi on arvude ja tähtede jada. GPD-faili saate avada hex-redaktoriga, näiteks HxD või HEXplorer, ja redigeerida hex-koodi.

Üldised GPD-failinimed

5454087c.gpd - Borderlands 2 GPD failinimi.

4d5307e6.gpd - Halo 3 GPD failinimi.

41560855.gpd - Call of Duty: Black Ops GPD failinimi.

GPD-faile avavad programmid
Windows
HxD
HEXplorer
Uuendatud 10 / 5 / 2016

GPD-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .gpd sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.