Avaleht : File Types : DRG-fail

.DRG Faililaiend

Failitüüp 1AllyCADi joonistusfail

arendajaAlusteadmised
Populaarsus
3.3 (8 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingBinaarne

Mis on DRG-fail?

Kolmemõõtmeline joonistus, mille on loonud AllyCAD, programm, mida kasutatakse inseneri- ja arhitektuuriprojektide loomiseks; sisaldab 3D-mudelit, tavaliselt montaažiosast või -struktuurist; kasutatakse kavandite säilitamiseks planeerimisprotsessis enne tootmist või ehitamist.

Lisateave

DRG-faile saab eksportida tavalisse 3D-sse CAD formaadid. Näiteks saavad kasutajad DRG-failide paketteksporti teostada .DXF or .DWG faile valides Seaded → DXF / DWG teisendusseaded AllyCADis.

Fail startup.drg salvestab AllyCADi avamisel vaikejoonise ja kasutaja saab seda muuta. AllyCAD teeb ka perioodilisi DRG-varundusfaile, samal ajal kui kasutajad jooniseid redigeerivad. Need varukoopiad luuakse nimetamise tavaga AbackupX.drg, kus "X" on varunduse kasvunumber.

DRG-faile avavad programmid
Uuendatud 5 / 12 / 2010

Failitüüp 2I-Doseri heliravimifail

arendajaI-Doser Labs
Populaarsus
3.0 (4 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingBinaarne

.DRG-failide ühendus 2

Helifail, mida nimetatakse "digitaalseks annuseks", mida kasutab I-Doser - programm, mis üritab kuulajast teatud meeleolusid esile kutsuda; sisaldab binauraalsete salvestustehnikate abil loodud stereohelirada; sisaldab ka teavet "annuse" kohta ja ekraanipildi pilti.

Lisateave

DRG-faile kasutatakse meeleolu või tunde simuleerimiseks. Hoolikalt välja töötatud binauraalsed rütmid üritavad sünkroniseerida ajulaineid ja tekitada kuulajates teatud tundeid, kui neid stereokuularitega kuulata.

Varem piiras I-Doser DRG-faile ühe taasesitusega, kuid nüüd võidakse neid pärast I-Doseri poest ostmist mitu korda esitada.

MÄRKUS: I-Doser põhineb avatud lähtekoodiga programmil SBaGen, mis loob .SBG faile. DRG-failid laiendavad SBG-faile krüpteerimist, annus metaandmedja ekraanipildi pilt.

DRG-faile avavad programmid
Windows
Mina-Doser
moon
Mina-Doser
iOS
Mina-Doser
Android
Mina-Doser
Uuendatud 10 / 9 / 2012

Teave DRG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .drg sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.