Avaleht : File Types : DJVU fail

.DJVU Faililaiend

File TypeDjVu pilt

arendajaSisalikTech
Populaarsus
3.9 (696 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on DJVU-fail?

DJVU-fail on tihendatud pildivorming, mille on välja töötanud AT&T ja mida turustab LizardTech. See sisaldab skannitud dokumenti, mis võib sisaldada teksti, pilte või jooniseid. DJVU-failid on loodud selleks, et sisearendajad saaksid skannida raamatute, ajakirjade, koomiksite, kataloogide jne kõrglahutusega värvilisi lehti ja neid veebis avaldada.

Lisateave

Ekraanipilt .djvu-failist WinDjView 2.1-s

DJVU-fail on avatud WinDjView 2.1-s

DJVU-vorming ilmus algselt 1998. aastal ja seda on mitu korda muudetud, viimane ilmus 2005. aastal. See formaat on avatud ja suudab värvilisi dokumente kokku suruda 5–10 korda rohkem kui JPEG or . Gif kompressioon ja 3 kuni 8 korda rohkem kui . TIFF mustvalgete dokumentide tihendamine.

DJVU-failide avamiseks saab kasutada erinevaid programme, sealhulgas WinDjView, DjVuLibre DjView ja MacDjView. Need programmid on kõik saadaval tasuta.

MÄRKUS: DjVu hääldatakse "deja vu".

TASUTA DOWNLOAD
Rakenduse File Viewer Plus abil saate avada üle 300 failivormingu.
Programmid, mis avavad DJVU-faile
Uuendatud 6 / 3 / 2019

DJVU failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .djvu sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud DjVu Image failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Mac, Windows, Linux ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.