Avaleht : File Types : DB-fail

.DB Faililaiend

Failitüüp 1Mobiilseadmete andmebaasi fail

arendajaN / A
Populaarsus
4.1 (1228 Hääli)
KategooriaAndmebaasifailid
vormingBinaarne

Mis on DB-fail?

DB-fail on andmebaasifail, mida kasutatakse mobiilseadmetes, näiteks Androidi, iOS-i ja Windows Phone 7 mobiiltelefonides. Seda kasutatakse sageli kontaktide ja SMS teavet, kuid võib salvestada mis tahes tüüpi seadmeid või rakenduse andmeid. DB-failid on tavaliselt salvestatud SQLite'i andmebaasivormingus, kuid võivad olla ka lukustatud või krüptitud, nii et kasutaja ei näe andmeid otse.

Lisateave

Mobiiltelefonides olevad DB-failid ei ole mõeldud käsitsi avamiseks ega redigeerimiseks, kuna need on tugifailid, mis sisaldavad teavet seadme või rakenduse kohta.

Üks DB-faili näide on sms.db, iOS-i tugifail, mis salvestab kasutaja tekstsõnumeid (asub / private / var / mobile / Library / SMS / seadme kataloog). Teine DB-faili näide on konsolideeritud.db, andmebaasifail iOS-i seadmetes, mis jälgib automaatselt asukohateavet.

Programmid, mis avavad DB-faile
Windows
SQLite
moon
SQLite
Linux
SQLite
iOS
Apple iOS
Uuendatud 7 / 14 / 2016

Failitüüp 2Windowsi pisipiltide vahemälu

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.0 (176 Hääli)
KategooriaMuud failid
vormingN / A

.DB-failide ühendus 2

Cache pisipiltidest, mis kujutavad suuremaid pilte Windowsi kaustas; salvestab kiiremad sirvimiseks kausta salvestatud piltide väikesed versioonid; tavaliselt pole seda näha, kui Windowsi vaate suvandites pole märgitud valikut "Kuva nähtamatud failid".

Lisateave

Windowsi pisipiltide vahemälufailid on nimetatud thumbs.db algselt. Lisateavet failide Windows Thumbs.db kohta, sealhulgas nende loomise takistamise kohta, järgige neid juhiseid.

Levinud DB-failinimed

thumbs.db - Windowsi loodud peidetud fail piltide pisipiltide salvestamiseks kausta. Selle saab kustutada, kuid Windows teeb faili ümber.

Programmid, mis avavad DB-faile
Uuendatud 5 / 13 / 2009

Failitüüp 3Andmebaasifail

arendajaN / A
Populaarsus
3.9 (565 Hääli)
KategooriaAndmebaasifailid
vormingBinaarne

.DB-failide ühendus 3

DB-fail on üldine andmebaas fail, mis salvestab andmeid struktureeritud vormingus, tavaliselt tabelite, tabeliväljade, väljaandmete tüüpide ja väljade väärtuste paigutusega. Seda saab luua erinevate andmebaasiprogrammide abil ja eksportida erinevatesse vormingutesse, näiteks .CSV faile. DB-faile võib importida ka mitu andmebaasiprogrammi ja neid kasutatakse ka mängude failide jaoks.

Programmid, mis avavad DB-faile
Uuendatud 4 / 11 / 2018

Failitüüp 4QQ konto andmebaasi fail

arendajaTencent
Populaarsus
3.8 (148 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

.DB-failide ühendus 4

Andmefail, mille on loonud Hiina veebivestlusprogramm QQ; võib kasutajakonto jaoks salvestada veebivestlusseansside kontaktide loendi või logi; kasutatakse rakenduse andmete kohalikuks salvestamiseks ja programmi liidese kaudu laadimiseks.

Lisateave

QQ DB-failid salvestatakse tavaliselt / Program Files / Tencent / QQ / [Konto number] / kataloog.

Programmid, mis avavad DB-faile
Windows
Tencent QQ
Uuendatud 11 / 11 / 2011

Failitüüp 5Röntgenkiirte mootorite andmebaas

arendajaGSC mängude maailm
Populaarsus
3.8 (103 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

.DB-failide ühendus 5

Andmebaas, mis sisaldab objekte ja muud teavet, mida kasutatakse röntgenikiirguse mootoriga arendatud mängudes; kasutab STALKER: Clear Sky, STALKER: Chernobyl Shadow ja teised peasekretariaadi mängumaailma mängud; sarnane .GCF Valve-põhistes mängudes kasutatavad failid.

Lisateave

MÄRKUS: Röntgenimootori andmebaasi failid võivad kasutada ka laiendusi ".db0", "" .db1 "," ".db2", "" .dba "," ".dbb", "" .dbc "jne.

Programmid, mis avavad DB-faile
Windows
STALKER Andmete lahtipakkija
Uuendatud 7 / 17 / 2009

Failitüüp 6Skype'i vestluse ajaloo fail

arendajaSkype
Populaarsus
3.8 (114 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

.DB-failide ühendus 6

Skype'i loodud rakendus ja vestlusajaloofail, rakendus, mis võimaldab teil helistada, sõnumeid ja videovestlusi; sisaldab teie vestluste ajalugu, mis sisaldab kõiki kiirsõnumeid ja kõne üksikasju, mille kasutaja on kontaktidele saatnud ja kontaktidelt saanud.

Lisateave

MÄRKUS: Skype'i vestlusajaloo saate teisele seadmele üle kanda, asendades selle main.db fail uues seadmes main.db fail, mis sisaldab vestlusajalugu, mida soovite säilitada.

Levinud DB-failinimed

main.db - põhifaili nimi, mis sisaldab vestlusajaloo sõnumeid.

Programmid, mis avavad DB-faile
Uuendatud 5 / 26 / 2015

Teave DB failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .db sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.