Avaleht : File Types : CEL-fail

.The Faililaiend

Failitüüp 1Affymetrix sondi tulemuste fail

arendajaAffymetrix
Populaarsus
4.1 (25 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingTekst ja binaarne

Mis on CEL-fail?

CEL-fail on andmefail, mille on loonud Affymetrix DNA microarray pildianalüüsi tarkvara. See sisaldab Affymetrix GeneChipi "sondidest" eraldatud andmeid ja suudab salvestada tuhandeid andmepunkte, mis võivad selle suureks muuta. CEL-faile saab tarkvara algoritmidega töödelda ja visualiseerida 2D-võrgus osana üldisest genoomieksperimendist.

Lisateave

Affymetrix GeneChip on bioloogiline kiip, mis sisaldab mikrokihti, mis kehtib ühe katse jaoks. Nende kiipide loomiseks on klaas- või räniklaas paigutatud sondidega, mis esitavad ekspressioonitasemed (intensiivsused) täiusliku vaste (PM) ja mittevastavuse (MM) väärtustena, lähtudes sellest, kas need täiendavad algset DNA proovi. Neid väärtusi saab kasutada DNA-muutuste, mida nimetatakse ühe nukleotiidi polümorfismideks (SNP), uurimiseks, mida kasutatakse inimeste ja loomade haiguste uurimisel.

CEL-failivormingul on mitu versiooni, mis kasutavad erinevat vormingut. Näiteks kasutab versioon 3 ASCII-vormingut, samas kui versioon 4 kasutab binaarset vormingut.

MÄRKUS: CEL-failid vajavad vastavat .CDF fail, mis on CEL-faili salvestatud proovivõtte töötlemata andmete sõnastik. MATLABil on sisseehitatud funktsioon nimega omaaegsed mida saab kasutada CEL-failide lugemiseks tarkvara Windowsi versioonis.

CEL-faile avavad programmid
Uuendatud 9 / 30 / 2016

Failitüüp 2Celestia skriptifail

arendajaCelestia arendusmeeskond
Populaarsus
3.3 (4 Hääli)
KategooriaKäivitatavad failid
vormingtekst

.CEL-failide assotsiatsioon 2

Skript, mida kasutab vaba ruumi sirvimise rakendus Celestia; kirjutatud konkreetse Celestia süntaksiga ja sisaldab käske vaateperspektiivi liikumiseks kogu universumis; kasutatakse 3D-universumi tuuride loomiseks.

Lisateave

CEL-failid võivad sisaldada ka täpsemaid funktsioone, näiteks juhiseid kohandatud 3D-mudelite laadimiseks kosmosetuurile. Need võivad lisada ka pealdisi, et pakkuda vaatlejale huvitavaid fakte.

Kui laadite alla või saate CEL-faili, saate selle avada failil topeltklõpsates või valides Fail → Käivita skript ... rakenduse menüüst ja seejärel valige CEL-fail.

CEL-vorming on asendatud .CELX Celestia uusimates versioonides. Kuid Celestia toetab endiselt CEL-faile. Uuem CELX-vorming kasutab Lua skriptikeelt, mis on väljendusrikkam ja võimsam kui CEL-keel.

MÄRKUS: CEL-failid salvestatakse lihttekstifailidena ja neid redigeeritakse tekstiredaktori abil.

CEL-faile avavad programmid
Uuendatud 6 / 29 / 2011

Failitüüp 3Esinemisring

arendajaAdobe Systems
Populaarsus
2.0 (2 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingBinaarne

.CEL-failide assotsiatsioon 3

Helifail, mida kasutab Adobe Audition, heli tootmise rakendus; salvestab helisilmu, mis oli algselt .MP3 vormingus, kuid tarkvara muutis seda, nii et see sobib loopimiseks.

Lisateave

Adobe Audition sisaldab tarkvara installimisega mitut tasuta litsentsi.

CEL-faile avavad programmid
Uuendatud 8 / 23 / 2011

Failitüüp 4Aku 3 trummelfailifail

arendajaAku 3
Populaarsus
1.5 (2 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

.CEL-failide assotsiatsioon 4

Fail, mida kasutab Battery 3 - programm, mis loob trummirütme ja -helisid; sisaldab konkreetse trummiheli heliomadusi Battery 3 trumli helirakus; kasutatakse trummiproovide modifitseerimiseks lisafektidega, näiteks kaja, tooni või tihendusega.

CEL-faile avavad programmid
Windows
Native Instruments'i aku 3
moon
Native Instruments'i aku 3
Uuendatud 12 / 22 / 2009

Failitüüp 5MicroStation rakuraamatukogu

arendajaBentley Systems
Populaarsus
1.3 (3 Hääli)
KategooriaCAD-failid
vormingBinaarne

.CEL-failide assotsiatsioon 5

Rakukogu, mille on loonud MicroStation, a CAD programm, mida kasutatakse 2D ja 3D kujunduse mustandite loomiseks; salvestab objekti geomeetria, sümbolid ja muu mustandinfo; kasutatakse kõrgemate tellimustööde loomiseks ehitusplokkide hoidmiseks.

Lisateave

CEL-faile saab eksportida .DWG ja .DXF vormingud MicroStationi abil.

CEL-faile avavad programmid
Uuendatud 6 / 11 / 2010

Failitüüp 6FLIC-animatsioon

arendajaN / A
Populaarsus
1.0 (3 Hääli)
KategooriaVideofailid
vormingBinaarne

.CEL-failide assotsiatsioon 6

FLIC-vormingus loodud animatsioon; salvestab kaadriseeria, kuid ei salvesta eelmiste kaadrite osi, mida ei muudeta; sagedamini kasutab .FLC or .FLI pikendused.

CEL-faile avavad programmid
Uuendatud 3 / 27 / 2012

Teave CEL-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cel sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.