Avaleht : File Types : BK1 fail

.BK1 Faililaiend

Failitüüp 1Autodeski varukoopia

arendajaAutodesk
Populaarsus
3.1 (7 Hääli)
KategooriaVarundamisfailid
vormingBinaarne

Mis on BK1-fail?

Autodeski toodete, sealhulgas AutoCAD Mechanical, Mechanical Desktop ja AutoCAD Map loodud varundusfail; kauplused a .TAGA fail, mis on ümber nimetatud laiendiga ".bk1"; ümber nimetada, kui Autodeski programm ootamatult lõpeb.

Lisateave

BAK-failid luuakse automaatselt, kui kasutajad salvestavad joonistusfaile. Seetõttu proovivad Autodeski rakendused krahhi korral BAK-faili ümber nimetada BK1-ks, et rikutud joonistusfail algset varukoopiat ei asendaks.

MÄRKUS: Kui BK1 laiendus on juba kasutusel, kasutavad Autodeski programmid ".bk2" kuni ".bk9", samuti ".bka" kuni ".bkz" ja ".baa" läbi ".bzz", kuni leitakse ainulaadne laiendus .

Programmid, mis avavad BK1-faile
Uuendatud 7 / 27 / 2010

Failitüüp 2Windowsi indekseerimisteenuse fail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.2 (5 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingBinaarne

.BK1 failide ühendus 2

Indexing Service'i loodud fail, Windowsi komponent, mida kasutatakse failisüsteemi otsingu teabe automaatseks indekseerimiseks; sisaldab teavet, mida kasutatakse Windowsi failide kiireks otsimiseks; tavaliselt koos nimega propstor.bk1.

Lisateave

BK1-failid asuvad sageli C: / System Volume Information / catalog.wci / kataloogi. Selles kataloogis võivad olla ka muud kataloogi registerfailid .BK2, .PS1, .PS2, .FID, . 000ja .HSH faile.

MÄRKUS: Windows võib luua BK1-faile ka välistele draividele, näiteks USB-mälupulkadele.

Programmid, mis avavad BK1-faile
Uuendatud 5 / 16 / 2011

Failitüüp 3ERwini varukoopia

arendajaCA
Populaarsus
1.0 (1 Hääletama)
KategooriaVarundamisfailid
vormingBinaarne

.BK1 failide ühendus 3

Andmemodelleerimisprogrammi ERwin Data Modeler loodud varukoopia; sisaldab a varukoopiat .ER1 skeemifail; loodud ERwini poolt ER1-faili avamisel automaatselt; kasutatakse andmemudeli faili taastamiseks, kui originaal rikutakse.

Lisateave

BK1-faile kasutavad vanemad versioonid ERwin Data Modeler.

Programmid, mis avavad BK1-faile
Windows
CA ERwini andmemodelleerija
Uuendatud 4 / 28 / 2010

BK1 failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .bk1 sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.