Avaleht : File Types : BK2 fail

.BK2 Faililaiend

Failitüüp 1Bink Video 2 fail

arendajaRAD mängu tööriistad
Populaarsus
4.5 (4 Hääli)
KategooriaVideofailid
vormingBinaarne

Mis on BK2-fail?

BK2 fail on videofail, mis on salvestatud vormingus Bink Video 2, mis on RAD Game Tools'i välja töötatud Binki varalise videovormingu teine ​​versioon. See sisaldab andmeid, mis on tihendatud Bink 2 video ja heliga Koodekid. BK2-faile kasutatakse videomängude videoklippide esitamiseks nii arvutites kui ka konsoolsüsteemides.

Lisateave

Bink Video 2 vorming ilmus 2013. aastal, asendades algse Binki (.BIK) vormingus. Vorming tagab oluliselt parema jõudluse kui Bink, säilitades samal ajal kõrge videokvaliteedi. BK2-failid toimivad Bink Video 2 ja helikoodekitega tihendatud andmete mahutitena. Tihendatud andmed võivad sisalduda ka .BIK2 faile.

MÄRKUS: Bink Video 2 on saadaval Windowsi, macOSi ja Linuxi, Androidi ja iOS-i platvormidele. See on saadaval ka Xbox One, Xbox 360, Sony PS4, Sony PS3, Sony PSVita, Nintendo Switchi, Nintendo Wii ja Nintendo WiiU jaoks.

Programmid, mis avavad BK2-faile
Uuendatud 4 / 16 / 2019

Failitüüp 2Windowsi indekseerimisteenuse andmefail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.1 (16 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingBinaarne

.BK2 failide ühendus 2

Süsteemifail, mida kasutab Microsofti Windowsi indekseerimisteenuse komponent, mis indekseerib failisüsteemi teavet otsimiseks; sageli loodud C: / System Volume Information / catalog.wci / kataloogi ja salvestab failisüsteemi otsingute tegemiseks kasutatud andmed.

Lisateave

Sarnaselt .BK1 failid, BK2 faile nähakse tavaliselt koos failinimega propstor.bk2.

Programmid, mis avavad BK2-faile
Uuendatud 5 / 16 / 2011

BK2 failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .bk2 sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.