Avaleht : File Types : 000 fail

. 000 Faililaiend

Failitüüp 1Teenuse andmefaili indekseerimine

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.1 (102 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingBinaarne

Mis on 000 fail?

000 fail on Windowsi tarkvarakomponendi Indexing Service loodud andmefail operatsioonisüsteemi mis loob otsitava failisüsteemi indeks kõvakettal olevatest failidest. 000 faili salvestatud andmed aitavad Windowsil kiireid otsinguid teha.

Lisateave

000 faili salvestatakse koos mitut tüüpi failidega, mis moodustavad otsinguindeksi. Muud tüübid võivad hõlmata järgmist .BK1, .BK2, .FID, .HSH, .PS1ja .PS2 faile.

Indekseerimisteenuse otsinguindeks luuakse tavaliselt järgmises kataloogis:

C: / System Volume Information / catalog.wci

Indeksi võib genereerida ka Windowsi arvutiga ühendatud väliste mahtude, näiteks USB-mäluseadmete jaoks.

Kui teil on aeglane Protsessor, peaksite kaaluma indekseerimise keelamist või indekseerimise valikulist keelamist arvutis. Selleks klõpsake Windowsi nuppu Start või otsinguriba ja tippige otsinguväljale "indekseerimine". Seejärel klõpsake nuppu Indekseerimine Valikud ja eemaldage Windowsi asukohad, mida te enam ei soovi indekseerida. See pikendab aega, mis Windowsil nende asukohtade otsimiseks kulub, kuid parandab ka protsessori jõudlust.

Programmid, mis avavad 000 faili
Uuendatud 2 / 22 / 2019

Failitüüp 2Windows CE installi andmefail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.8 (32 Hääli)
KategooriaMuud failid
vormingN / A

.000 failide ühendus 2

Kabineti register (.TAKSO) Windows CE-seadme installipaketti kuuluvad failid; millele viitab programmi installiprogramm ja määratleb installitavad failid.

Lisateave

Kabineti registrifailid sisaldavad ka rakenduse nime ja väljaandjat, installimiseks määratud kataloogitee, WinCE tarkvara nõudeid, kabineti arhitektuuri ja muud teavet.

Programmid, mis avavad 000 faili
Linux
cabextract
Uuendatud 10 / 4 / 2007

Failitüüp 3Virtuaalne CD-plaadi pildifail

arendajaH + H tarkvara
Populaarsus
3.7 (14 Hääli)
KategooriaKetta pildifailid
vormingBinaarne

.000 failide ühendus 3

Plaadi kujutise andmefail, mille on loonud kettade pildistamise programm Virtual CD; loodud tarkvara 4. ja uuemate versioonidega; sisaldab plaadi andmeid ja salvestatakse koos a-ga .VC4 fail; võib salvestada ka a-ga .VCX fail, mis on CD-redaktori projekt, mida kasutati failide 000 ja VC4 loomiseks.

Lisateave

Virtual CD abil saab plaadile kirjutada 000 faili. Siiski peate avama vastava VC4-faili (või VCX-faili, kui see on olemas), mis võimaldab seejärel virtuaalsel CD-l tarkvarale juurde pääseda plaadipildile.

Programmid, mis avavad 000 faili
Uuendatud 2 / 20 / 2012

Failitüüp 4DoubleSpace tihendatud fail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.5 (15 Hääli)
KategooriaTihendatud failid
vormingN / A

.000 failide ühendus 4

Failiarhiiv on tihendatud Microsoft DoubleSpace'i abil, mis on MS-DOS-iga sisalduv vanem failide pakkimise utiliit; saab dekompresseerida ja avada käigu pealt, kasutades MS-DOS-i koos installitud DBLSPACE.BIN -i tihendamise alamsüsteemiga.

Programmid, mis avavad 000 faili
Windows
Microsofti MS-DOS
Uuendatud 6 / 15 / 2009

Umbes 000 faili

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .000 sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.