tarkvara : Lõplik projekt : Lõplik mustand

Lõplik projekt

versioon
(seisuga 4)
9
Platvormid
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Lugude arendamise tööriistad, nagu stseeninavigaator, navigeerija ScriptNotes ja tähemärgid
  • Üle 100 filmi-, televisiooni- ja teatrimalli
  • Sõnastik ja tesaurus
  • Vesimärk PDF-failide või prinditud lehtede jaoks
  • Värvilised muudetud lehed

Lõplik mustand on stsenaristirakendus Windowsi ja OS X-i jaoks. Tarkvara on saadaval ka iPadis lõpliku mustandi kirjutajana ja iPhone'i ning iPadi jaoks lõpliku mustandi lugejana.

Rakendust saab kasutada mitmesuguste dokumentide koostamiseks, näiteks stsenaariumid, lavatükid, töötlused, konspektid, romaanid, käsikirjad, graafilised romaanid ja päringukirjad. Lõplik mustand pakub stseeninavigaatoril teie loo voo haldamiseks ja stseeniteabe jälgimiseks koos ScriptNotes Navigatoriga, mis võimaldab teil korraldada oma soovitusi, ideid ja stseenifragmente, mille olete lõiganud, kuid mida ei taha jäädavalt kustutada . Karakterite navigaator aitab teil jälgida iga tegelase jutukaari, isegi kui neil pole ridu.

Lõplik mustand sisaldab üle 100 malli tele-, filmi- ja teatrivormingute jaoks. Vorminduse abimees on saadaval skripti kontrollimiseks tavaliste vormindusvigade osas, nagu lisaruumid või dialoogi puudumine. Rakendus võimaldab teil kaitsta oma tööd ka sisse kuvatavate vesimärkide abil . PDF failid ja prinditud lehed.

Lõplik mustand on populaarne stsenaristivahend, mida kasutavad Hollywoodi tele- ja filmikirjanikud. Seda on kasutanud populaarsed stsenaristid, nagu Robert Zebecks, JJ Abrams, Aaron Sorkin, Darren Aronofsky ja Matthew Weiner. Tarkvara on täis funktsioone, mis võimaldavad teil oma töö vormindamise asemel keskenduda veenva loo loomisele. Lõplik mustand on üks parimaid saadaolevaid stsenaristirakendusi, mis aitab teil oma lugusid ellu äratada.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.FDX - Dokumendi lõplik projekt

Muud faililaiendid, mida Final Draft 9 kasutab

Toetatud failitüübid
.FCFLõplik mustandmuunduri fail
.FDRLõplik dokumendi projekt
.FDSLõplik mustand Turvaline koopia
.FDTLõplik mustand 5-7 mall
.FDXTLõplik mustand 8 mall

Uuendatud: aprill 2, 2015