Avaleht : Abikeskus : Vastused

Q: Milliseid maksufailivorminguid kasutavad erinevad maksuprogrammid?

A: Maksude tasumine võib olla keeruline, ilma et peaksite lahti mõtestama, millised maksutoimikud millisesse maksuprogrammi kuuluvad. Siin on juhend maksumaksuvormingute 2017. aasta maksuhooajal, sealhulgas programmid, mis saavad faile importida, eksportida ja avada.

Intuit TurboTax

TurboTax 2016 ekraanipilt

.TAX2017 - TurboTax 2017 maksudeklaratsioon

. . TAX2017 fail on Ameerika Ühendriikide maksudeklaratsioon, mille on loonud Intuit TurboTax 2016. aasta versioon. Seda kasutab peamiselt töölauaversioon, kuid seda saab eksportida ka veebiversioonist. Fail sisaldab kasutaja isikuandmeid, föderaalse IRS-i maksuvorme ja ühte või mitut osariigi vormi 2016. maksuaastaks. See on loodud kasutaja edusammude salvestamiseks tema maksude arvutamisel ja seda saab kasutada varukoopiana juhuks, kui algne fail rikutakse või kaotatakse. Failil on tõenäoliselt kasutaja loodud nimi ja see võib olla krüptitud parooliga. Samuti, kui olete varem TurboTaxi kasutanud, olete tõenäoliselt näinud muid sarnaseid maksudega seotud faile, näiteks . TAX2015 (loodud TurboTaxi 2015. aasta versiooniga) või . TAX2014 (loodud TurboTaxi 2014. aasta versiooniga).

.TAX17 - TurboTax 2017 maksudeklaratsiooni fail

. . TAX17 fail on teine ​​laiendus, mida TurboTax kasutab tagastuste salvestamiseks, kuigi see on palju vähem levinud kui TAX2016-fail, mille TurboTax loob vaikimisi. See sisaldab föderaal- ja osariigi maksuvorme ning kasutaja sisestatud isikuandmeid. Harvadel juhtudel, kui leiate TAX16-faili, saate selle avada TurboTaxi 2016. aasta töölauaversiooniga.

.TT2017STATE - TurboTax 2017 riiklik maksuvorm

. .TT2017STATE esitage TurboTaxi 2016. aasta töölauaversiooniga loodud riiklik maksuvorm. See sisaldab ühte või mitut USA osariigi maksuvormi, millele TurboTax viitab, kui kasutaja täidab maksudeklaratsiooni ja on lingitud failiga TAX2016. Riigi maksudeklaratsiooni täitmisel laadib fail kasutaja arvutisse TurboTax automaatselt alla.

H&R plokktollitarkvara

H&R Block Tax Software 2016 ekraanipilt

.T17-fail - H&R ploki 2017. aasta maksudeklaratsioon

. .T17 fail on maksudeklaratsioon, mille on loonud H&R Block Tax Software 2017. aasta töölauaversioon. See on peamine failitüüp, mida H&R Block maksudeklaratsioonide salvestamiseks kasutab, sarnaselt failiga TAX2017, mida TurboTax kasutab. Fail sisaldab USA föderaalmaksu vorme, kõiki 2016. aasta vajalikke osariigi maksuvorme ja kasutaja sisestatud isiklikku maksuteavet.

TaxAct

TaxAct 2016 ekraanipilt

.TA7 - TaxAct 2017 maksudeklaratsiooni fail

. .TA7 fail on maksudeklaratsioon, mis loodi TaxAct 2017. aasta versiooniga. See sisaldab 2017. maksuaasta maksuandmeid, mis sisaldavad nii föderaalse IRS-i maksuvorme kui ka konkreetse osariigi osariigi vorme koos kasutaja isikliku teabega. See on peamine failitüüp, mida TaxAct kasutab, sarnaselt TurboTaxi kasutatava TAX2017 failiga ja H&R Block Tax Software kasutatava failiga T17. Kui olete kasutanud TaxActi varasemaid versioone, võite olla sellega kokku puutunud .TA6 fail (loodud TaxActi 2016. aasta versioonis) või varasemate aastate maksufailid.

.BA7

. .BA7 fail on TaxActi 2017. aasta versiooniga loodud maksudeklaratsiooni varukoopia. See sisaldab TA7-faili varukoopiat, mis sisaldab föderaalse IRS-i ja osariigi maksuvormi andmeid koos kasutaja põhiteabega. BA7-faili kasutatakse arhiivieesmärkidel ja juhul, kui TA7-fail on kadunud või rikutud.


Muud maksudega seotud toimikud

.TT17 - TurboTax Canada 2017. aasta maksudeklaratsioon

. .TT17 fail on maksudeklaratsioon, mille on loonud TurboTax Canada 2017. aasta versioon. See sisaldab maksuteavet, mis käsitleb Kanada föderaal- ja provintsinõudeid ning kasutaja sisestatud sissetulekuid ja isikuandmeid.

.H17 - H&R Block Kanada 2017. aasta maksudeklaratsioon

. . H17 fail on maksudeklaratsioon, mille on loonud H&R Block Canada 2017. aasta versioon. See sisaldab Kanada föderaalse tulumaksu vorme ja muid maksualaseid andmeid, näiteks isikuandmeid ja teenitud tulu.

.TXF - maksuvahetuse vorming

. .TXF fail on vanem tekstipõhine vorming, mida kasutatakse maksude andmete, näiteks tulude ja kulude, salvestamiseks. Seda saab eksportida sellistest finantstarkvaraprogrammidest nagu Intuit Quicken või Microsoft Money ning importida maksude ettevalmistamise programmidega, nagu näiteks Intuit TurboTax ja H&R Block Tax Software.

.PDF - kaasaskantava dokumendi vormingu fail

PDF-faile ekspordivad mitmesugused maksude ettevalmistamise programmid, et salvestada maksudeklaratsioone arhiivimise, jagamise või printimise eesmärgil. TurboTax, H&R Block ja TaxAct võimaldavad kasutajatel maksudeklaratsioone salvestada kui . PDF faile. TurboTax suudab andmeid edastada ka H & R Blocki ja TaxAct PDF-failidest. Kuid PDF peab olema arhivaal, muidu ei saa TurboTax andmeid lugeda ja edastada. Samuti on ainsad PDF-failidest ülekantavad andmed isikuandmed, korrigeeritud brutotulu (AGI) ja otseposiidiga panga teave.

Uuendatud: september 11, 2018