Avaleht : Abikeskus : Vastused

Q: Kas ma saan oma Macile faililaiendi juhtpaneeli vidina?

A: Jah, Faili pakub tasuta faililaiendi juhtpaneeli vidinat, mis on saadaval macOS-i jaoks.

Faililaiendi otsingu vidin võimaldab teil otsida faililaiendeid otse macOS (OS X) juhtpaneelilt. Sisestage lihtsalt otsingukasti faililaiend, mida soovite otsida, ja vajutage klahvi Return. Teave laienduse ja seotud failitüüpide kohta laaditakse teie vaikebrauserisse.

faili.info juhtpaneeli vidin

Vidina allalaadimine

Vidina allalaadimiseks klõpsake alloleval allalaadimislingil.

Laadige alla faililaiendi otsingu vidin

version 1.3 (85K) - Välja antud 2. veebruaril 2012


Vidina installimine

Kui kasutate Safarit, võite vidina allalaadimisel näha märguannet, mis ütleb "Faili teave.wdgt on rakendus". Klõpsake nuppu Lae allalaadimisprotsessi kinnitamiseks. Vidin Failiteave tihendatakse ZIP-tihenduse abil. Kui te pole Safari allalaadimise vaikesätteid muutnud, peaks vidin ennast automaatselt lahti pakkima. Klõpsake nuppu paigaldama kui teil palutakse vidin installida ja klõpsake nuppu hoidma kui vidin kuvatakse juhtpaneeli rakenduses.

Kui kasutate Chrome'i, Firefoxi või mõnda muud veebibrauserit, peate võib-olla faili lahti pakkima .ZIP faili kasutades sellist programmi Stuffit Deluxe või StuffIt Expander. Kui fail on lahti võetud, topeltklõpsake failil "Faili teave.wdgt", et see armatuurlauale lisada. Klõpsake nuppu hoidma kui vidin kuvatakse rakenduses Armatuurlaud, et see aktiivseks muuta.

Vidina kasutamine

Kui faililaiendi otsingu vidin on installitud, pääsete juurde macOS-i juhtpaneelile, vajutades nuppu Klahv F3 või juhtpaneeli klahv Apple'i klaviatuuril. Dokis saate klõpsata ka juhtpaneeli ikoonil.

Kui faililaiendi otsingu vidinat ei kuvata, klõpsake nuppu + ikooni ekraani vasakus alanurgas. See avab teie arvutisse installitud vidinate loendi. Sirvige vidinate loendit, kuni näete sinist ikooni faili pildi ja tekstiga "Failiteave". Vidina aktiveerimiseks klõpsake ikooni. Kui faililaiendi otsingu vidin on aktiivne, saate vidinate loendi peita, klõpsates nuppu x ekraani vasakus alanurgas.

Laiendi otsimiseks klõpsake esmalt vidina otsinguväljal. Seejärel tippige faililaiend ja vajutage Return. Teave faililaiendi kohta laaditakse teie vaikebrauserisse.

nõuded süsteemile

  • Selle vidina jaoks on vajalik Mac OS X 10.4.3 või uuem versioon.

Kas on küsimusi?

Kui teil on faililaiendi otsingu juhtpaneeli vidina installimise või kasutamise kohta küsimusi, palun pöörduge Faili poole.

Uuendatud: oktoober 21, 2016