Avaleht : File Types : XPI-fail

.XPI Faililaiend

File TypePlatvormidevaheline installeripakett

arendajaMozilla
Populaarsus
4.2 (632 Hääli)
KategooriaPistikprogrammifailid
vormingTõmblukk

Mis on XPI-fail?

XPI-fail on tihendatud installiarhiiv, mida kasutavad erinevad Mozilla rakendused, sealhulgas Firefox, Thunderbird ja SeaMonkey. See sisaldab tarkvara, näiteks veebibrauseri pistikprogrammi, laiendust või teemat. XPI-failid sisaldavad ka install.js or install.rdf fail, mis salvestab installimisjuhised.

Lisateave

Mõni Firefoxi versioon lubab installida XPI-faile, lihtsalt lohistades faili avatud veebibrauseri aknasse. Mozilla tarkvara kasutab XPI-pakettide installimiseks komponenti nimega XPInstall (mis sisaldab Mozilla installiprogrammi).

Kui XPI-faili lohistamine ei toimi, saate selle Firefoxi installida järgides alltoodud juhiseid:

  1. Windowsis valige paremas ülanurgas menüüikoon (kolm horisontaalset joont) ja klõpsake nuppu Lisandmoodulite (vali Tööriistad → Lisandmoodulid MacOS-is).
  2. valima Extensions, Teemadvõi plugins.
  3. Klõpsake rippmenüül hammasrattaikooni ja valige Installige lisandmoodul failist ....
  4. Navigeerige XPI-faili ja valige see ning klõpsake nuppu avatud.

Siin on juhised XPI-faili installimiseks Thunderbirdi:

  1. Windowsis valige menüüikoon (kolm horisontaalset joont), klõpsake nuppu Lisandmoodulite, Siis Lisandmoodulite uuesti (valige Tööriistad → Lisandmoodulid MacOS-is).
  2. valima Extensions, Teemadvõi plugins.
  3. Klõpsake rippmenüül hammasrattaikooni ja valige Installige lisandmoodul failist ....
  4. Navigeerige XPI-faili ja valige see ning klõpsake nuppu avatud.

Kuna XPI-fail on Tõmblukk- tihendatud, saate faili sisu käsitsi ekstraktida, nimetades faili .xpi laiendus . Zip seejärel ekstraheerige sisu Zip-tihendusutiliidiga, näiteks Corel WinZip, 7-Zip või Apple Archive Utility. Tõenäoliselt leiate a . JAR fail, mida tavaliselt kasutatakse tarkvara installimiseks, ja install.js or install.rdf faili.

Programmid, mis avavad XPI-faile
Uuendatud 4 / 3 / 2019

XPI-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .xpi sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud platvormidevahelise installiprogrammi paketi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi ja Linuxi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.