Avaleht : File Types : JAR-fail

. JAR Faililaiend

File TypeJava arhiivifail

arendajaOraakel
Populaarsus
4.3 (1178 Hääli)
KategooriaKäivitatavad failid
vormingTõmblukk

Mis on JAR-fail?

JAR-fail on Java arhiivifail (JAR), mida kasutab Java Runtime Environment (JRE) - raamistik, mida kasutatakse käivitamiseks Java programmid. JAR-failid võivad toimida programmide teekidena või eraldiseisvate programmidena, mis töötavad, kui JRE on arvutisse või mobiilseadmesse installitud.

Lisateave

JAR-failid võivad sisaldada .KLASS failid, rakenduse ressursid ja valikuline manifestifail (META-INF / MANIFEST.MF). Need surutakse kokku kasutades .ZIP kompressioon ja võib valikuliselt olla digitaalselt allkirjastatud kasutades purgisigner tööriist, mis on Java-ga kaasas SDK. JAR-faile võib luua failiga purk tööriista ja neile pääseb juurde Java abil java.util.jar API.

JAR-faile kasutatakse mõnede mobiilsete mängude jaoks, mida Java-toega mobiilseadmed toetavad. Teemade ja failide salvestamiseks kasutavad neid ka Mozilla Firefox, Thunderbird, SeaMonkey ja Sunbird add-ons.

MÄRKUS: Java käituskeskkonda nimetatakse ka Java virtuaalseks masinaks (JVM). JRE / JVMi algsed arendajad Sun Microsystems omandas Oracle.

JAR-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 26 / 2019

JAR-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .jari sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Java-arhiivi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi ja Androidi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.