Avaleht : File Types : XGDW-fail

.XGDW Faililaiend

File TypeGDevelopi laiendusfail

arendajaFlorian Rivaal
Populaarsus
4.0 (3 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

Mis on XGDW-fail?

XGDW-fail on laiendusfail, mida kasutab GDevelop - rakendus, mis võimaldab kasutajatel mänge luua ilma programmeerimisteadmisteta. See sisaldab laiendit, mille kasutaja valis a koostamisel .Gdg projekti kohalikuks käivitatavaks failiks. Laiendusfail võimaldab teil oma mängule funktsionaalsust lisada.

Lisateave

Laiendused pakuvad GDevelopile mitmesuguseid funktsioone, nagu toimingud, uued objektid, käitumine ja uued sündmused. GDevelopis saadaolevaid laiendusi saate vaadata, topeltklõpsates projektihalduri paanil „Laiendused”. Mõned saadaolevatest laiendustest on tekstiobjekt, paelatud sprite-objekt, primitiivne joonis, lingitud objektid ja funktsiooni sündmused.

Mängu lisamiseks valitud laienduste arv määrab XGDW-failide arvu, mis asuvad teie projekti kaustas, kui koostate projekti natiivseks käivitatavaks failiks. Näiteks kui valite 3 laiendit, on teie projekti kaustas koos failiga 3 XGDW-faili . EXE fail ja DLL faile. XGDW-failid saavad nime teie valitud vastavate laienduste järgi.

GDevelopi rakendus on mõeldud igat tüüpi kasutajatele, kes soovivad luua 2D-mängu ilma ulatuslike programmeerimisteadmisteta. Saate illustreerida stseene, lisada ja animeerida objekte ning määratleda sündmusi, mis määravad teie mängu loogika.

Programmid, mis avavad XGDW-faile
Windows
GDevelop
moon
GDevelop
Linux
GDevelop
Uuendatud 4 / 25 / 2016

Teave XGDW-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .xgdw sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud GDevelopi laienduse failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi ja Linuxi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.