tarkvara : Florian Rivaal : GDevelop

GDevelop

versioon
(seisuga 4)
3
Platvormid
litsentsOpen Source
KategooriaProgramming

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Ehitage mänge stseenide, objektide ja sündmuste abil
  • Määratlege sündmuste abil oma mängu loogika
  • Tasemete visuaalne muutmine
  • Lisage erinevaid objekte
  • Alustage kasuliku dokumentatsiooniga

GDevelop on platvormidevaheline avatud lähtekoodiga rakendus, mida kasutatakse 2D-mängude loomiseks ilma programmeerimisteadmisteta. Saate luua mänge erinevatele platvormidele, nagu Windows, OS X, Android, iOS ja veeb. Algselt nimetas looja Florian Rival looja Game Develop, kuid seejärel muudeti see GDevelopiks.

GDevelop võimaldab teil luua mänge stseenide, objektide ja sündmuste abil. Programmi stseeniredaktor võimaldab teil tasemeid visuaalselt muuta ja toetab parallaksi efektide loomiseks mitut kihti. Seejärel saate lisada mitmesuguseid objekte, näiteks mitme animatsiooniga spritid, tekstiobjektid, kohandatud kujundid, dünaamilised tuled ja varjud ning 3D-kastid ja rakendada neile käitumist. GDevelop pakub ka sündmusi, et määrata teie mängu loogika, määratledes järjestuste tingimused ja toimingud.

Mängu koostades saate mängu edendamiseks eelvaadet vaadata. Kui olete loomisprotsessi lõpetanud, saate selle eksportida veebi-, mobiili- või kohaliku operatsioonisüsteemi mänguna. GDevelop pakub ka rohkelt ressursse, mis aitavad teil oma keskkonda alustada ja sellega kohaneda.

GDevelop on tasuta tööriist, mis on mõeldud igat tüüpi kasutajatele mängude loomiseks oma lõbuks või müügiks ilma programmeerimisteadmisteta. Rakendus pole aga mõeldud edasijõudnutele programmeerijatele ja seda ei tohiks segi ajada professionaalsemate mängude arendamise rakendustega. Kui otsite sellist mängu loomise tööriista nagu Stencyl või Construct 2, on GDevelop suurepärane võimalus.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.Gdg - GDevelopi projektifail

Muud faililaiendid, mida GDevelop kasutab 3

Toetatud failitüübid
.GDG.AUTOSAVEGDevelopi projekti automaatse salvestamise fail
. GifGraafiline vahetusvormingu fail
.JSONJavaScripti objektide märkimise fail
. PNGKaasaskantav võrgugraafika
.XGDWGDevelopi laiendusfail

Uuendatud: aprill 25, 2016