Avaleht : File Types : WPG-fail

.WPG Faililaiend

Failitüüp 1Irooniline mängu andmefail

arendajaAeria Mängud
Populaarsus
4.0 (6 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

Mis on WPG-fail?

WPG-fail on mänguandmete fail, mida kasutab esimese isiku sõjaväe laskuriga videomäng Aeria Games IronSight. See sisaldab teavet, mis kirjeldab mängimise aspekti, näiteks relva, relva heli, kaarti, märki või tähemärki.

Lisateave

Tõenäoliselt näete WPG-faili ainult siis, kui soovite muuta Ironsighti mängimist. WPG-failid leiate mängu Ironsight installikataloogist:

C: / AeriaGames / Ironsight / andmed

Levinud WPG-failinimed

relv_ar.wpg - WPG-fail, mis sisaldab teavet Ironsightis püssirelvast.

Programmid, mis avavad WPG-faile
Uuendatud 6 / 19 / 2018

Failitüüp 2WordPerfecti graafiline fail

arendajaCorel
Populaarsus
3.3 (9 Hääli)
KategooriaVektorpildifailid
vormingBinaarne

.WPG-failide ühendus 2

Graafika, mille on loonud tekstitöötlusprogramm WordPerfect; võib sisaldada mõlemat vektor ja bitikaardi pildiandmed ning need võivad sisaldada kuni 256 värvi; võib sisaldada ka kapseldatud PostScripti (.EPS) teave; sageli kasutatakse selleks clipart kujutised, mis on manustatud tekstitöötlusdokumentidesse.

Lisateave

WPG-vormingut kasutab peamiselt WordPerfect ja seda toetavad muud Coreli rakendused, näiteks PaintShop Pro ja CorelDRAW Graphics Suite. Tasuta programmid, mis võimaldavad WPG-faile avada ja teisendada need muudeks pildivorminguteks, on näiteks Inkscape ja Perfectspot. Libwpg projekt pakub ka tasuta C + + teek WPG-graafika teisendamiseks teistesse vormingutesse.

Programmid, mis avavad WPG-faile
Uuendatud 6 / 17 / 2014

WPG-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .wpg sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.