Avaleht : File Types : SGM-fail

.SGM Faililaiend

Failitüüp 1VisualBoyAdvance'i salvestatud mäng

arendajaVisualBoyAdvance
Populaarsus
3.9 (29 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

Mis on SGM-fail?

Game Boy emulaatori VisualBoyAdvance loodud salvestatud olekufail; sisaldab hetkeseisu mängu olekust, mille saab mängu ajal igal ajal salvestada; kasutatakse mängusisese edenemise salvestamiseks ja laadimiseks.

Lisateave

VisualBoyAdvance'is võivad SGM-failid hõivata ühe kümnest salvestuspesast mängu kohta. Failide nimetamiseks kasutatakse ROM-i failinime eesliidet ja salvestuspesa numbrit. Näiteks .GBA ROM MyGame.gba oleks võinud failinimega loodud pesa 1 salvestada MyGame1.sgm.

SGM-faile avavad programmid
Uuendatud 10 / 18 / 2010

Failitüüp 2SGML-fail

arendajaN / A
Populaarsus
3.0 (5 Hääli)
KategooriaTekstifailid
vormingN / A

.GM-failide assotsiatsioon 2

Fail, mis on kirjutatud standardses üldistatud märgistuskeeles - dokumendi genereerimise keeles, mida kasutatakse standardse vahendina teabe digitaalseks jagamiseks; sisaldab kohandatud silte, mis kirjeldavad dokumendis sisalduva teabe struktuuri ja sisu; viitab sageli dokumendi tüübi definitsioonile (.DTD) fail, mis määratleb objektid, mida saab lisada SGML-faili.

Lisateave

Võib kasutada ka .SGML pikendamine.

SGM-faile avavad programmid
Windows
Panoraam SGML-vaataja
Adobe FrameMaker
Corel WordPerfect X9
Uuendatud 2 / 19 / 2007

Failitüüp 3Starpoint Gemini 2 Mod pakett

arendajaVäikesed rohelised mehed
Populaarsus
3.0 (2 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingN / A

.GM-failide assotsiatsioon 3

SGM-fail on mod pakett, mida kasutab kosmosekaubandus- ja lahingumäng Starpoint Gemini 2. See sisaldab mod-paketti, mis sisaldab kogu modi sisu. SGM-faile kasutatakse mängu erinevate aspektide modifitseerimiseks, sealhulgas kosmoselaevad, jaamad, planeedid, relvad, mängumaailma piirkonnad, palgasõdurid ja varustus.

Lisateave

SGM-failid luuakse SGS-i modifikatsioonifailidest, mida kasutatakse modi kõigi osade määratlemiseks. Mängu modihalduri abil saate pakkida kõik modis olevad failid SGM-i modifikatsioonipaketti, et neid avaldada ja teiste Starpoint Gemini mängijatega jagada.

MÄRKUS: SGM-failid asuvad tavaliselt Starpoint Gemini installikataloogi kaustas "Modifikatsioonid".

SGM-faile avavad programmid
Uuendatud 4 / 13 / 2017

SGM-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .sgm sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.