Avaleht : File Types : MP4-fail

.MP4 Faililaiend

File TypeMPEG-4 videofail

arendajaLiikuvate piltide eksperdirühm
Populaarsus
4.1 (1564 Hääli)
KategooriaVideofailid
vormingBinaarne

Mis on MP4-fail?

MP4-fail on multimeediumfail, mida tavaliselt kasutatakse filmi või videoklipi salvestamiseks, kuid see võib sisaldada ka subtiitreid või pilte. MP4 on lühend MPEG-4 14. osast, mis on konteinervorming, mis põhineb QuickTime'i failivormingul (QTFF), mida kasutab .MOV ja QT faile.

Lisateave

Screenshot of a .mp4 file in Microsoft Windows Media Player 12

MP4-fail on avatud Microsoft Windows Media Player 12-s

MP4-failid kasutavad MPEG-4 tihendamist, mis on välja töötatud liikuva pildi ekspertide rühma (MPEG) poolt. See formaat sisaldab eraldi tihendamist heli- ja videoradadele. Video tihendatakse MPEG-4 videokodeeringuga ja heli tihendatakse AAC-tihenduse abil, mis on sama tüüpi .AAC faile.

Suure osa MP4-vormingu populaarsusest saab omistada Apple'i iTunes Store'ile, kuna seda vormingut kasutatakse suure osa poest alla laaditud meediumite levitamiseks. MP4-vormingut kasutatakse tavaliselt ka video voogesitamiseks Internetis ning seda toetavad paljud videoprogrammid ja erinevad riistvaraseadmed.

Programmid, mis avavad MP4-faile
Uuendatud 2 / 26 / 2019

MP4-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .mp4 sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud MPEG-4 videofaili tüüp, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.