Avaleht : File Types : MOV-fail

.MOV Faililaiend

File TypeApple QuickTime Movie

arendajaõun
Populaarsus
3.5 (493 Hääli)
KategooriaVideofailid
vormingBinaarne

Mis on MOV-fail?

MOV-fail on tavaline multimeediummahuti failivorming, mille on välja töötanud Apple ja mis sobib nii Macintoshi kui ka Windowsi platvormidega. See võib sisaldada mitut rada, mis salvestavad erinevat tüüpi meediumiandmeid, ja seda kasutatakse sageli filmide ja muude videofailide salvestamiseks. MOV-failides kasutatakse tavaliselt MPEG-4 koodek kokkusurumiseks.

Lisateave

Ekraanipilt .mov-failist Apple QuickTime Player X-is

MOV-fail on avatud rakenduses Apple QuickTime Player X

MOV-failid võivad sisaldada video-, heli-, ajakoodi- ja tekstiradu, mida saab kasutada erinevat tüüpi meediumite salvestamiseks ja sünkroonimiseks. Iga meediumiriba võib kodeerida, kasutades ühte mitmest erinevast koodekist. MOV-faili esitamiseks peab rakendus suutma ära tunda failis kasutatud konkreetse (te) koodeki (d).

Erinevate meediumirakendustega saate teisendada MOV-failid standardsemateks meediumifailivorminguteks. Näiteks võimaldab VLC-meediumipleier teisendada MOV-video .MP4 faili või MOV-helifaili .OGG formaadis.

MÄRKUS: MOV- ja MP4-failid on sarnased ja neid saab mõlemad mängida QuickTime. Kuid MP4-failid on tunnustatud rahvusvahelise standardina ja neid toetatakse laiemalt kui MOV-faile.

Programmid, mis avavad MOV-faile
Uuendatud 5 / 23 / 2019

Teave MOV-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .mov sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Apple QuickTime Movie failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.