Avaleht : File Types : ENC-fail

.ENC Faililaiend

Failitüüp 1Kodeeritud fail

arendajaN / A
Populaarsus
3.6 (479 Hääli)
KategooriaKodeeritud failid
vormingN / A

Mis on ENC-fail?

ENC-fail on üldine kodeeritud fail, mis võib kasutada ühte mitmest eri tüüpi varalistest või standardsetest kodeeringutest. See on kodeeritud, et kaitsta faili volitamata kasutamise eest või aidata seadistada faili konkreetseks kasutuseks, näiteks Interneti-ülekandeks.

Lisateave

ENC-failid võidakse kodeerida .UUE formaadis, mida saab avada sellise programmiga nagu StuffIt Deluxe. Ent varalist kodeeringut kasutavaid ENC-faile saab avada ainult faili kodeerinud programm.

Programmid, mis avavad ENC-faile
Windows
Avage programmiga, mis algselt faili kodeeris
moon
Avage programmiga, mis algselt faili kodeeris
Uuendatud 1 / 26 / 2018

Failitüüp 2Elektrooniline navigatsioonikaardi fail

arendajaNOAA
Populaarsus
3.6 (76 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingN / A

.ENC-failide ühendus 2

Navigatsioonikaardi formaat, mida kasutab Office of Coast Survey (OCS); nimetatud ka NOAA ENC failideks, mis tähistab "National Oceanic and Atmospheric Administration" (NOAA) "Electronic Navigation Chart" (ENC) faile.

Lisateave

NOAA ENC failivorming on määratletud Rahvusvahelise Hüdrograafiaorganisatsiooni standardiga S-57. ENC andmeid kasutatakse meretranspordi infrastruktuuri ja rannikualade haldamise toetamiseks.

NOAA ENC-failid salvestatakse diagrammi funktsioonide andmebaasina. ENC-faili salvestatud teave sisaldab iga diagrammi funktsiooni asukohta, samuti atribuute nagu värv, kuju, sügavus jne.

Programmid, mis avavad ENC-faile
Windows
NOAA ENC otse GIS-ile
Uuendatud 8 / 18 / 2008

Failitüüp 3Cabali veebiandmete fail

arendajaESTsoft
Populaarsus
3.4 (99 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

.ENC-failide ühendus 3

Andmefail, mida kasutab massiliselt mitme mängijaga veebipõhine rollimäng Cabal Online (MMORPG); tavaliselt asuvad / andmed / tarkvara installimise kataloog; saab nimetada cabal.enc või üks mitmest muust nimest.

Lisateave

On teada, et vigased ENC-failid põhjustavad Cabal Online'i laadimisel probleeme, mõnikord pärast mängulappide rakendamist. Mõnel kasutajal on selle probleemi lahendamine tarkvara täieliku desinstallimise ja uuesti installimisega õnnestunud.

Programmid, mis avavad ENC-faile
Uuendatud 9 / 23 / 2011

Failitüüp 4Encore muusikalise noodifaili

arendajaGVOX
Populaarsus
3.4 (51 Hääli)
KategooriaMuud failid
vormingBinaarne

.ENC-failide ühendus 4

Muusikaline partituur, mille on loonud muusika komponeerimiseks kasutatav programm Encore; võib sisaldada instrumente, märkmeid, laulusõnu, ajaallkirju ja võtmeallkirju, samuti pealkirja ja teavet helilooja kohta; kasutatakse kompositsioonide salvestamiseks ja noodide trükkimiseks.

Lisateave

Encore saab importida ja eksportida standardseid muusika XML-faile, et neid saaks integreerida teiste noodikirjadega. Tarkvara toetab ka PostScript- ja TrueType-tehnoloogiaga kvaliteetseid väljatrükke.

Programmid, mis avavad ENC-faile
Windows
GVOX Encore
moon
GVOX Encore
Uuendatud 5 / 10 / 2010

Failitüüp 5Copysafe kaitstud PDF-fail

arendajaArtistScope
Populaarsus
3.1 (40 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingN / A

.ENC-failide ühendus 5

Kopeerimise eest kaitstud . PDF CopySafe PDF tarkvaraga loodud fail; takistab piltide ja teksti kopeerimist ning kaitseb Printscreeni ja ekraani püüdmise käskude eest; võib sisaldada ka printimiskaitset, paroolikaitset ja kuupäeva aegumist.

Programmid, mis avavad ENC-faile
Windows
ArtistScope Copysafe PDF Converter (kommerts)
ArtistScope Copysafe PDF Reader (tasuta)
Uuendatud 7 / 1 / 2008

Teave ENC-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .enc-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.