Avaleht : File Types : XLSX-fail

.XLSX Faililaiend

File TypeMicrosoft Excel Avage XML-i arvutustabel

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.9 (627 Hääli)
KategooriaArvutustabeli failid
vormingTõmblukk

Mis on XLSX-fail?

XLSX-fail on Excel tabelisse mille on loonud Microsoft Excel või mõni muu arvutustabeliprogramm, näiteks OpenOffice Calc või Apple Numbers. See salvestab andmeid töölehtedele, mis sisaldavad lahtreid, mis on paigutatud ridade ja veergude ruudustikku, ning võivad sisaldada ka diagramme, matemaatilisi funktsioone, stiile ja vormingut. XLSX-faile kasutatakse tavaliselt finantsandmete salvestamiseks ja lihtsate või keeruliste matemaatiliste mudelite loomiseks.

Lisateave

.Xlsx-faili ekraanipilt rakenduses Microsoft Excel 2019

XLSX-fail on avatud Microsoft Excel 2019-s

XLSX-failid luuakse Open XML-i standardi abil, mis võeti kasutusele Microsoft Office 2007. Need salvestatakse tihendatud failidena Tõmblukk arhiiv, mis sisaldab üksikute failide kogu. Arhiiv sisaldab faili [Content_Types] .xml, mis kirjeldab arvutustabelit, ja an XML fail arvutustabeli iga töölehe jaoks.

Iga lahtrit XLSX-i arvutustabelis võib vormindada eraldi. Näiteks võib lahtritel olla number, tekst, valuuta või muu formaat, samuti värv, äärise stiil, kohandatud font ja suurus. Saadud väärtuse arvutamiseks võivad rakud viidata teistele lahtritele.

MÄRKUS: XLSX-faile saab avada Excelis 2007 või uuem. Need on ka Open XML-i komponenttoe kaudu tagurpidi ühilduvad Exceli varasemate versioonidega.

Ühised XLSX-failinimed

Töövihik1.xlsx - Vaikimisi failinimi Microsoft Excel annab uutele töövihikutele, mis algavad Excel 2007-ga.

Programmid, mis avavad XLSX-faile
Uuendatud 8 / 1 / 2019

XLSX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .xlsx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Microsofti Exceli avatud XML-i arvutustabeli failitüüp, failivormingu kirjeldus ja Mac, Windows, Linux, Android ja iOS programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.