Avaleht : File Types : CRYPT12-fail

.CRYPT12 Faililaiend

File TypeWhatsAppi krüptitud andmebaasifail

arendajaWhatsApp
Populaarsus
3.9 (685 Hääli)
KategooriaAndmebaasifailid
vormingN / A

Mis on CRYPT12-fail?

CRYPT12-fail on krüpteeritud andmebaas, mille on loonud Android-messengeri rakendus WhatsApp Messenger. See sisaldab rakenduse kaudu saadetud ja vastuvõetud sõnumite 256-bitist AES-i krüptitud andmebaasi.

Lisateave

Laiendus "crypt12" on sageli lisatud a .DB faili loomiseks .DB.CRYPT12 fail, mida WhatsApp kasutab oma Android-seadmes kasutaja sõnumite andmebaasi kindlustamiseks. Iga uue osamakse jaoks kasutab WhatsApp Messenger DB-failide krüptimiseks erinevat algoritmi. DB-failile lisatud laiendus, näiteks .CRYPT7 or .CRYPT8, tähistab algoritmi.

Kui soovite CRYPT12 dekrüpteerida rakenduse kasutaja sõnumiajaloo vaatamiseks, peate leidma võtmefaili, kuhu krüptovõti salvestatakse. Võtmefail on salvestatud järgmisse asukohta: /data/data/com.whatsapp/files/key

CRYPT12 andmebaasifailid asuvad Android-seadme SD-kaardil, kuhu on installitud WhatsApp Messenger. Selle leiate järgmisest kataloogist:
/ sdcard / WhatsApp / Andmebaasid

Kaustas võib olla mitu CRYPT12 andmebaasifaili AAAA-KK-DD nende failinimedes sisalduvad kuupäevad. Need failid lõi WhatsApp Messenger originaali varukoopiatena 12. msgstore.db.crypt andmebaasifail. Nende failinimes olev kuupäev tähistab faili loomise aega.

Kuupäevaga varundatud faile saab SD-kaardil ruumi vabastamiseks kustutada, ilma et see mõjutaks WhatsApp Messengeri sõnumeid. Varundatud andmebaasid pole aga rikutud andmebaasi taastamiseks saadaval, kui see kustutatakse.

CRYPT12-failide teisendamiseks failideks saate kasutada rakendust Omni-Crypt .CRYPT pärandfailid teie Android-seadmes. CRYPT12-failide dekrüpteerimiseks ja üleslaadimiseks / salvestamiseks võite kasutada ka veebiprogrammi WhatCrypt.

Tavalised CRYPT12-failinimed

12. msgstore.db.crypt - faili nimi, mis sisaldab vestlussõnumite andmebaasi.

msgstore-YYYY-MM-DD.db.crypt12 - WhatsApp Messengeri loodud varunduse andmebaasi faili nimi, mis sisaldab sõnumeid. The AAAA-KK-DD tähistab varukoopia loomise kuupäeva.

CRYPT12-faile avavad programmid
Uuendatud 10 / 10 / 2019

Teave CRYPT12-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .crypt12 sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud WhatsAppi krüptitud andmebaasi failitüübi, failivormingu kirjelduse ja Androidi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.