Avaleht : File Types : AAE-fail

.AAE Faililaiend

File TypeKülgkorvipildi redigeerimise fail

arendajaõun
Populaarsus
3.4 (146 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingXML

Mis on AAE-fail?

AAE-fail sisaldab iOS-i seadme rakenduse Fotod abil pildile tehtud muudatusi. Seda kasutatakse kasutaja tehtud mittepurustavate muudatuste ülekandmiseks . JPG pilte iOS-is MacOS-i süsteemi. AAE-failid leiate piltide juurde, mille muudatusi nad sisaldavad.

Lisateave

AAE-faile loob rakendus Photos 8 iOS-is ja uuemates versioonides ning OS X 10.10-s ja uuemates versioonides. Failid salvestavad rakenduses tehtud muudatused piltidesse, nii et see ei mõjuta originaalpilte. AAE-failid salvestatakse samasse kohta kui pildid, mille muudatusi nad sisaldavad.

Redigeeritud JPG-faili avamisel rakenduses Photos viitab rakendus rakendatud muudatuste jaoks seotud AAE-failile. AAE-faili andmed salvestatakse kausta XML vormingus, mis tähendab, et neid saab vaadata tekstiredaktoriga, näiteks TextEdit või Notepad.

Kui impordite rakenduse Fotod abil redigeeritud pilte Windowsi või mõnda vanemasse versiooni OS X, märkate tõenäoliselt neid failidega oma piltidega kaasas olevaid faile. Windowsis .aae laiendus võib vaikimisi olla peidetud, kuid AAE-failidel on sama nimi JPG-failidel, mille muudatusi nad sisaldavad. Kui need on Windowsis imporditud, saab AAE-faile kustutada ilma seotud pilte kustutamata.

AAE-faile avavad programmid
Uuendatud 7 / 8 / 2019

Teave AAE-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .aae sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failide tüüp Sidecar Image Edit, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows ja Linux programmid on Faili meeskonna poolt eraldi uuritud ja kontrollitud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.