tarkvara : naeratus : TextExpander

Naerata TextExpander

versioon
(seisuga 12)
6
Platvormid
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Salvestab levinud teksti ja pilte juppidena
  • Sünkroonib koodilõigud teie seadmetes
  • Parandab õigekirjavigu mitmes keeles

Smile TextExpander on utiliit, mis võimaldab teil luua klaviatuuri otseteid üldkasutatava teksti jaoks, näiteks kontaktandmed, kood, e-posti allkiri või ettevõtte loosung. Programm sünkroonib koodilõike kõigis teie seadmetes, võimaldab teil fragmente jagada töökaaslastega, parandab õigekirjavigu mitmes keeles ja pakub kasulikke kodeerimisfunktsioone.

TextExpander võimaldab teil salvestada tekstijuppe (sh pildid ja lingid) ning määrata neile lühendid, nii et lühendite sisestamisel lisab programm määratud teksti või pildid, et vähendada teie tippimisaega. Pärast koodilõigu lisamist salvestab TextExpander selle oma pilvemällu ja sünkroonib teie kasutajakonto kaudu kõigis ühilduvates seadmetes. Rakendus võimaldab teil jagada fragmente teiste organisatsiooni kasutajatega ja annab tööriistad nende privileegide haldamiseks nende muutmisel. Samuti parandab TextExpander õigekirjavead mitmes keeles, sealhulgas inglise, hispaania, saksa ja prantsuse keeles.

Tarkvara muudab uute juppide lisamise lihtsaks, pakkudes töötamise ajal soovitusi, kui ta tuvastab, et sisestasite sama teksti mitu korda. See on kasulik mitmel juhul, sealhulgas veebis sirvimisel ja vormides teabe täitmisel. Aja säästmiseks saab TextExpander salvestada teie teabe ja täita tulevasi vorme. Utiliit ei piirdu ainult põhiliste kontaktandmete salvestamisega. Sellel on ka mõned põhilised kodeerimisfunktsioonid skriptide loomiseks ning HTML-i ja CSS-i kirjutamiseks.

TextExpander on kasulik tööriist kontoris produktiivsemaks muutmiseks või lihtsalt kodus veebis sirvimiseks. See töötab erinevates programmides ja seadmetes ning pakub kasulikke funktsioone salvestatud koodilõikude haldamiseks. Programm ei ole mingil juhul hädavajalik, kuid kui soovite saada tõhusamaks arvutikasutajaks, aitab Smile TextExpander teil eesmärki saavutada.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.TEKSTTEKSTANDERITE Sätted - TextExpanderi seadete fail

Muud faililaiendid, mida Smile TextExpander kasutab

Toetatud failitüübid
.TEKSTEKSANDURTextExpanderi sätete fail

Uuendatud: 16. detsembril 2016