Avaleht : Abikeskus : Vastused

Q: Mis on failitüübi populaarsuse reiting?

A: Iga Faili andmebaasi failitüüp sisaldab populaarsuse reitingut, mis määrab seotud failitüübi populaarsuse.

Populaarsuse hinnang

Iga failitüübi populaarsuse reiting põhineb skaalal 1 kuni 5 ja selle määravad sellised külastajad nagu sina! Paremusjärjestuse skoorid on määratletud järgmiselt:

Stars Hinnang Selgitus
Üks tärn Harv Failitüüpidele, mida enam ei kasutata või mida kasutavad ainult ebaselged programmid, antakse hinnang „Haruldane“. Enamik kasutajaid ei näe nende laiendustega failitüüpe kunagi.
Kaks tähte Aeg-ajalt Failitüüpidele, mida kasutavad programmid, mis pole eriti populaarsed, antakse hinnang "Aeg-ajalt". Need failitüübid on programmide poolt sageli viidatud ja kasutaja neid ei näe.
Kolm tärni Keskmine Enamik programme kasutavatele failitüüpidele antakse hinnang „Keskmine“. Tavakasutaja kohtab mitut sellist tüüpi faile, kuid mitte regulaarselt.
Neli tähte ühine Failitüüpidele, mida populaarsed programmid kasutavad, antakse hinnang "Ühine". Neid failitüüpe salvestavad tavaliselt populaarsed programmid ja neid on kasulik teada.
Viis tärni Väga tavaline Failitüüpidele, mida kasutavad kõige levinumad programmid, antakse paremusjärjestus "Väga tavaline". Need failitüübid on üldlevinud ja paljud kasutajad näevad neid igapäevaselt.

Hinnangu Populaarsus abil saate määrata, kui levinud on erinevad failitüübid. Näiteks võib olla kasulik meeles pidada failitüüpide faililaiendeid, millel on hinnangud "Common" ja "Very Common". Hinnanguga "Väga levinud" failitüüpide loendi vaatamiseks külastage aadressi Levinud failitüübid lehel.

Populaarsusreiting on ka hea näitaja selle kohta, kui lihtne on programmi leida seotud failitüübi avamiseks. Seda seetõttu, et suurema populaarsusreitinguga failitüübid on tavaliselt seotud laialt kasutatavate tarkvaraprogrammidega. Kui faililaiendil on mitu faili seost, aitab reiting Populaarsus teil määrata, milline failitüüpidest on kõige tavalisem.

Kuna tarkvaraprogrammid tulevad ja lähevad, võib failitüüpide populaarsus muutuda. Seetõttu võite märgata, et mõned hinnangud muutuvad aja jooksul. Pidage meeles - saate osaleda failitüüpide hinnangute ajakohasena hoidmisel, klõpsates iga failitüübi jaoks vastavat arvu tärne.

Uuendatud: september 28, 2016