Avaleht : Abikeskus : Vastused

Q: Kuidas lisada faili.info järjehoidjatesse?

A: Järjehoidjate failiteabe abil saate ühe nupuvajutusega juurde pääseda failile faili.info, mis muudab tundmatute failitüüpide otsimise lihtsaks. Allpool on juhised selle veebisaidi järjehoidjate lisamiseks erinevate veebibrauserite ja arvutiplatvormide jaoks.

Enne järgmise toimingu tegemist veenduge, et teie veebibrauseri aadressiväljal oleks kiri: "http://faili.info/".

Windows

Internet Explorer

Lemmikute loendi avamiseks vajutage juhtklahvi Control + D või klõpsake tööriistariba paremas ülanurgas tärniikooni. Klõpsake nuppu Lisa lemmikutesse lehe lisamiseks oma lemmikute loendisse.

Chrome

Vajutage klahve Control + D või klõpsake tööriistariba paremas ülanurgas ikooni Juhtnupud (kolm horisontaalset riba). menüü. Seejärel saate valida Järjehoidjad → Lisage see leht järjehoidjatesse lehe järjehoidjate lisamiseks.

Firefox

Järjehoidjate valikute kuvamiseks vajutage juhtklahvi Control + D või klõpsake tööriistariba paremas ülanurgas tärniikooni. Klõpsake nuppu Lisa see lehekülg järjehoidjatesse lehe järjehoidjate lisamiseks.

Macintosh

safari

Vajutage klahve Command + D või valige Lisa järjehoidja... alates Järjehoidjad menüü. Võite ka veebiaadressist vasakul asuva ikooni järjehoidjaribale otse aadressivälja alla lohistada. See lisab järjehoidja teie järjehoidjaribale.

Firefox

Vajutage klahve Command + D või valige Lisa see lehekülg järjehoidjatesse... alates Järjehoidjad menüü. Võite ka veebiaadressist vasakul asuva ikooni järjehoidjaribale otse aadressivälja alla lohistada. See lisab järjehoidja teie järjehoidjaribale.

Chrome

Vajutage klahve Command + D või valige Lisa see lehekülg järjehoidjatesse... alates Järjehoidjad menüü. See lisab järjehoidja, mida saate vaadata, vajutades Command + Option + B või valides Järjehoidjad → Järjehoidjate haldur.

Uuendatud: september 1, 2015