Avaleht : File Types : WSDL-fail

.WSDL Faililaiend

File TypeVeebiteenuste kirjeldus Keelefail

arendajaW3C
Populaarsus
3.9 (11 Hääli)
KategooriaVeebifailid
vormingXML

Mis on WSDL-fail?

WSDL XML-vormingus kirjutatud teabefail, mida haldab W3C.org; pakub Internetis või muus võrgus "portide" või võrgu lõpp-punktide kirjeldusi; kasutatakse sageli andmevoogude ja rakenduste kaugjuurdepääsu spetsifikatsioonide avaldamiseks.

Lisateave

WSDL-failid kirjeldavad sellist teavet nagu teenuse kasutatavad tüübid (andmetüübi määratlused), teated (edastatud andmed), toimingud (toimingud) ja protokollid. Kuid nad kirjeldavad seda teavet sageli abstraktsel tasemel. Seetõttu vajavad WSDL-failid tavaliselt teist faili, mis pakub teenuse parameetrite sidumisi. See võimaldab WSDL-faile taaskasutada mitme erineva sidumisega.

WSDL-teenustega liidestamiseks võib kasutada suvalist arvu tehnoloogiaid. Näiteks WSDL-faile kasutavad ASP.NET, C / C ++ ja Java rakendused.

MÄRKUS: Microsoft Visual Studio sisaldab programmi nimega Web Services Description Language Tool (Wsdl.exe), mida saab kasutada WSDL-failide loomiseks.

Programmid, mis avavad WSDL-faile
Uuendatud 7 / 5 / 2011

Teave WSDL-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .wsdl sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud veebiteenuste kirjelduse keele failitüüp, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows ja Linux programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.