Avaleht : File Types : WAV-fail

.WAV Faililaiend

2 failitüüpi kasutada . WAV faililaiend.

Failitüüp 1WAVE helifail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.9 (252 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingBinaarne

Mis on WAV-fail?

WAV-fail on helifail, mis kasutab standardset digitaalset helifailivormingut, mida kasutatakse salvestamiseks lainekuju andmed. See võimaldab helisalvestisi erinevalt salvestada proovivõtu määrad ja bittide arv ning see salvestatakse sageli 44.1 KHz 16-bitises stereoformaadis, mis on CD-vormingus audio vormingus kasutatav standardvorming.

Lisateave

WAV on lühend "Waveform Audio File Format" ja seda hääldatakse "laineks". WAV-failid on sarnased .AIF failid, kuid need põhinevad ressursivahetuse failivormingul (RIFF), mitte helivahetuse failivormingul (AIFF). WAV-faile nähakse kõige sagedamini Windowsi-põhistes arvutites, AIF-faile aga rohkem Macintoshi süsteemides.

Programmid, mis avavad WAV-faile
Uuendatud 2 / 7 / 2019

Failitüüp 2DTS-WAV-fail

arendajaDTS
Populaarsus
2.3 (25 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingBinaarne

.WAV-failide ühendus 2

DTS-heliprogrammide loodud fail, mida kasutatakse stereomuusika ja ruumilise helimuusika CD-de kirjutamiseks; sisaldab heli andmeid mitme kanali jaoks; saab mängida ainult programmidega, mis toetavad DTS-WAV-kodeerimist.

Programmid, mis avavad WAV-faile
Windows
DTS Surround Audio Suite
DTS Surround Sound Suite
Foobar2000
moon
DTS Surround Audio Suite
DTS Surround Sound Suite
Uuendatud 1 / 19 / 2010

WAV-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .wav sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.