Avaleht : File Types : PKGDEF-fail

.PKGDEF Faililaiend

File TypeVisual Studio kestafail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.0 (4 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

Mis on PKGDEF-fail?

Faili on loonud Microsoft Visual Studio SDK; sisaldab rakenduse konfiguratsioonisätteid, mida kasutatakse isoleeritud kestarakenduse kohandamiseks; näeb välja sarnane REG faili.

Lisateave

Visual Studio eraldatud kest võimaldab eraldiseisvate rakenduste käitamist Visual Studios. Kest on kõige kasulikum kasutada teiste rakenduste spetsiaalseid tööriistu. Nende Visual Studio viidatud rakenduste installimisel luuakse ja täpsustatakse PKGDEF-failide abil väärtused.

PKGDEF-failid võeti kasutusele Visual Studio 2008-s ja need muutuvad viimaste versioonidega silmatorkavamaks. Visual Studio 2010 laiendati PKGDEF-faili funktsioone, muutes faili laadimis- ja ühendamisoperatsiooni Shelli rakenduse initsialiseerimise standardosaks ja IDE.

PKGDEF-failid koosnevad võtmega määratletud sektsioonidest. Klahvid kuvatakse kujul [$ RootKey $] or [$ RootKey $ / alamvõti], $ RootKey on rakenduse juurvõte. Igas jaotises on nimi / väärtus paarid ValueName = väärtus formaadis.

Näiteks Visual Studio 11.0 PKGUNDEF-failide asukoht on C: / Program Files (x86) / Microsoft Visual Studio / 11.0 / Common7 / IDE /. Sellel on sama nimi kui vastaval .PKGUNDEF faili.

MÄRKUS: Kõik PKGDEF-failid, mida pole deklareeritud .VSIXMANIFEST faili ei skannita, kui Visual Studio käivitub.

Programmid, mis avavad PKGDEF-faile
Uuendatud 10 / 31 / 2013

PKGDEF-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on sufiksiga * .pkgdef fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Visual Studio Shelli failitüübi, failivormingu kirjelduse ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.