Avaleht : File Types : OO3TEMPLATE-fail

.OO3MALL Faililaiend

File TypeOmniOutlineri mall

arendajaOmni grupp
Populaarsus
3.0 (3 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingN / A

Mis on OO3TEMPLATE-fail?

Teabe loomiseks, kogumiseks ja korrastamiseks kasutatava OS X rakenduse OmniOutliner loodud mall; sisaldab kasutaja lisatud teavet, mis on korraldatud teksti, veergude, nutikate märkeruutude, hüpikloendite ja arvutustabelitena.

Lisateave

OmniOutlineri mallid võimaldavad teil salvestada stiile, teemasid ja teavet, et paljundada sama sisu ja välimust teistes dokumentides. Neid saab kasutada erinevatel eesmärkidel, näiteks ülesannete loendi koostamiseks, koosoleku päevakorra koostamiseks, märkmete tegemiseks, kulude jälgimiseks ja stsenaariumide kirjutamiseks ning sündmuste kavandamiseks.

OO3TEMPLATE'i loomiseks valige Fail → Salvesta mallina .... OO3TEMPLATE-faili eksportimiseks valige Fail → Ekspordi ... ja valige failivorming OmniOutliner 3 malli. OO3TEMPLATE-faili importimiseks valige Fail → Ava ....

MÄRKUS: Fail OO3TEMPLATE võeti kasutusele OmniOutlineri versioonis 3. See ei ühildu OmniOutliner 2 või varasema versiooniga.

Programmid, mis avavad OO3TEMPLATE-faile
Uuendatud 3 / 21 / 2016

Teave OO3TEMPLATE-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .oo3template sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud failitüüpi OmniOutliner Template, failivormingu kirjeldust ja Maci programme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.