Avaleht : File Types : MPX-fail

.MPX Faililaiend

Failitüüp 1FoxPro koostatud programmimenüü

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.8 (4 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingN / A

Mis on MPX-fail?

MPX-fail sisaldab a koostatud menüü Windowsi andmebaasi loomise ja haldamise programmi Microsoft Visual FoxPro välja töötatud programmile. See salvestab teavet menüüsse lisatud välimuse ja funktsionaalsuse kohta kasutajaliides (UI). MPX-failid on kompileeritud .MPR fail, mis salvestab lähtekoodi, mis määratleb menüü atribuudid.

MPX-faile avavad programmid
Uuendatud 10 / 10 / 2019

Failitüüp 2Microsofti projekti vahetusfail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
2.5 (2 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

.MPX-failide ühendus 2

Fail, mille eksportis projektijuhtimise rakendus Microsoft Project; salvestab projekti plaani ASCII tekstivormingus .MPP binaarne formaat; mõeldud projekti andmete vahetamiseks nii projekti erinevate versioonide kui ka kolmandate osapoolte programmide vahel.

Lisateave

MPX-faile saab eksportida ja importida mitmete kolmandate osapoolte programmidega. MPXJ Java teeki saab kasutada MPX-i impordi- ja ekspordifunktsioonide juurutamiseks kolmandate osapoolte rakendustes.

MPX-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 24 / 2015

MPX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .mpx sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.