Avaleht : File Types : LOCK-fail

.LUKUSTAGE Faililaiend

Failitüüp 1Lukusta fail

arendajaN / A
Populaarsus
4.1 (87 Hääli)
KategooriaMuud failid
vormingTekst ja binaarne

Mis on LOCK-fail?

LOCK-fail on fail, mida kasutavad erinevad operatsioonisüsteemid ja programmid ressursi, näiteks faili või seadme lukustamiseks. See ei sisalda tavaliselt andmeid ja eksisteerib ainult tühja markerfailina, kuid võib sisaldada ka luku omadusi ja sätteid.

Lisateave

LOCK-failid annavad rakendustele märku, et enne luku vabastamist ei tohiks ressurssi kasutada. See on kasulik programmide jaoks, mis peavad takistama samaaegset juurdepääsu kriitilistele ressurssidele. Failide lukustamiseks loovad programmid tavaliselt uue faili ja lisavad algse failinime laiendi ".lock". Näiteks faili "example.file" lukustusfail oleks "example.file.lock".

LOCK-faile nähakse tavaliselt Unix-põhistes süsteemides, sealhulgas Red Hat Linuxi süsteemifailide lukustustes. Muude LOCK-failide näidete hulka kuuluvad Mozilla vanem.lukk fail, mis lukustab Windowsi Firefoxi profiilid, ja Apache veebiserveri lukufailid, mis on loodud LockFile'i direktiivi abil.

Programmid, mis avavad LOCK-faile
Uuendatud 3 / 6 / 2019

Failitüüp 2Minecrafti maailma lukufail

arendajaMojangi spetsifikatsioonid
Populaarsus
3.7 (25 Hääli)
KategooriaMängude failid
vormingBinaarne

.LOCK File Association 2

LOCK-fail on lukufail, mida kasutab Minecraft, avatud plokkide ehitamise mäng. See on lisatud Minecrafti maailma andmete hulka ja võimaldab Minecrafti rakendusel lukustada maailma nii, et ainult ühel Minecrafti eksemplaril oleks see avatud. LOCK-failid salvestavad ajatempli selle kohta, millal maailma viimati kasutati.

Lisateave

LOCK-faili nimi on tavaliselt seanss.lukk. Minecraft kasutab lukustuspoliitikat, nii et maailma avamise viimane instants on maailma omanik. Kui sisu seanss.lukk faili muutmine pärast seda, kui eksemplar on oma ajatempli kirjutanud, katkestab eksemplari ja loobub lukust.

Programmid, mis avavad LOCK-faile
Uuendatud 3 / 6 / 2019

LOCK-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .lock-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.