Avaleht : File Types : DZM-fail

.DZM Faililaiend

File TypeDirectorZone'i menüü mall

arendajaCyberLink
Populaarsus
3.9 (18 Hääli)
KategooriaVideofailid
vormingBinaarne

Mis on DZM-fail?

DZM-fail on DVD-menüü mall, mida kasutavad PowerDirectori ja PowerProduceri videotöötlusrakendused. See on mõeldud DVD-de kirjutamiseks. DZM-failid sisaldavad multimeediaandmeid DVD-menüü loomiseks, mis sisaldab navigeerimisseadeid, taustagraafikat, videoid, vormindatud teksti ja nuppe ning heli.

Lisateave

DZM-faile saab alla laadida PowerDirectori või PowerProduceri abil. Neid võib alla laadida ka otse direktorilt DirectorZone, veebisaidilt ja veebikogukonnalt, mida haldab CyberLink. Allalaadimiseks avage jaotis "DVD-menüüd". DVD menüü malle saab luua PowerDirectori ja PowerProduceri komplekti kuuluva komponendi Menu Designer abil.

MÄRKUS: DZM-faile saab kasutada ainult DVD-de jaoks, mille kuvasuhe on sama, mis menüü mallil. Näiteks 16: 9 DZM-faili saab kasutada ainult 16: 9 DVD-ga.

DZM-faile avavad programmid
Uuendatud 6 / 3 / 2016

Teave DZM-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dzm-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Faili meeskond on eraldi uurinud ja kontrollinud sellel lehel loetletud DirectorZone'i menüü malli failitüüpi, failivormingu kirjeldust ja Windowsi programme. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.