Avaleht : File Types : Laadi fail alla

.LAE ALLA Faililaiend

File TypeOsaliselt alla laaditud fail

arendajaN / A
Populaarsus
4.1 (2554 Hääli)
KategooriaVeebifailid
vormingTekst ja binaarne

Mis on DOWNLOAD-fail?

DOWNLOAD-fail on fail, mida laaditakse praegu Internetist alla või mis peatati enne allalaadimise lõppu. Samal viisil allalaadimise jätkamiseks võidakse topeltklõpsata veebibrauseri sellega alustati allalaadimist. DOWNLOAD faile loovad Apple Safari ja Mozilla Firefox veebibrauserid.

Lisateave

Kui Safari või Firefox faili alla laadib, laaditakse failile alla laiendus ".download". Näiteks kui fail näide.mp4 on alla laaditud, saab näide.mp4.laadimine. Kui allalaadimine on lõpule jõudnud, eemaldab veebibrauser laienduse ".download" ja fail on kasutamiseks valmis. Tõenäoliselt näete DOWNLOAD-faile allalaadimise ajal ainult kaustas "Allalaadimised".

Kui teie allalaadimine katkestati enne selle lõppu, võib faili olla võimalik taastada. Kustutage laiendus ".download", seejärel avage see vastava programmiga. Kui proovite seda meetodit ja faili ei saa ikkagi avada, peaksite selle faili uuesti alla laadima.

Mõned P2P-failide jagamise veebisaidid salvestavad aktiivsed allalaaditavad failid ka laiendiga ".download". Sobiv faililaiend lisatakse tavaliselt pärast allalaadimise lõppu.

MÄRKUS: DOWNLOAD failid on sarnased .LASISAADI failid, mille on loonud Google Chrome.

Programmid, mis avavad failide allalaadimise
Uuendatud 9 / 12 / 2017

Teave failide allalaadimise kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .download sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud osaliselt allalaaditud failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.