Avaleht : File Types : DART-fail

.DART Faililaiend

File TypeNoolekoodi lähtekoodi fail

arendajaGoogle
Populaarsus
2.9 (7 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingN / A

Mis on DART-fail?

DART-fail on lähtekoodifail, mis sisaldab Dart-i programmeerimiskeelt. Seda kasutatakse veebi-, serveri- ja mobiilirakenduste ning IoT seadmeid. Dart programmeerimiskeel C-stiilis süntaksiga objektorienteeritud keel, mis toetab miksiine, abstraktseid klasse, valikulist tippimist ja liideseid.

Lisateave

DART-faile saab kompileerida JavaScripti abil, et need saaksid töötada populaarsetes veebibrauserites, käivitada Dartium-brauseris (Chromiumi veebibrauseri versioon, mis sisaldab Dart-virtuaalmasinat ja on kaasas Dart-iga) SDK) või käivitage Dart SDK-ga kaasas oleva virtuaalse masina Dart käsurea liides.

Dart töötas algselt välja Google, kuid on nüüd avatud lähtekoodiga Berkeley tarkvara levitamise (BSD) litsentsi alusel. Programmeerimiskeel pidi asendama JavaScripti kui veebi tuleviku. Kuid Google teatas 2015. aastal, et virtuaalset masinat Dart ei integreerita selle Chrome'i veebibrauserisse. Selle asemel on Dart loodud kompileerimiseks JavaScripti dart2js kompilaatori abil.

DART-faile avavad programmid
Windows
Astel
moon
Astel
Linux
Astel
Android
Failivaatur Androidile
Uuendatud 9 / 9 / 2016

Teave DART-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .dart sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud faili tüüp Dart Source Code, failivormingu kirjeldus ning Mac, Windows, Linux ja Android programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.