Avaleht : File Types : CWT-fail

.CWT Faililaiend

Failitüüp 1Cakewalk SONAR mall

arendajaKookwalk
Populaarsus
3.7 (3 Hääli)
KategooriaHelifailid
vormingN / A

Mis on CWT-fail?

Mall, mille on loonud Cakewalk SONAR, digitaalse heli tööjaama (DAW) rakendus; sisaldab eelnevalt või kasutaja määratud seadeid; kasutatakse muusika ja helinäidiste redigeerimiseks; sisaldab seadeid erinevatele heliefektidele, nagu sisendi võimendus / panoraam, helitugevus, tempo ja kõlarite väljundid.

Lisateave

Oma malli loomiseks laiendiga CWT kohandage oma sätteid, valige Fail → Salvesta või Salvesta nimega ..., nimetage oma fail, valige salvestuskoht (või jätke see vaikekaupa programmi kausta), klõpsake rippmenüüd „Salvesta tüübiks“, valige „Mall“ ja klõpsake Salvesta.

CWT-faili avamiseks valige Fail → Ava ..., navigeerige oma CWT-faili või klõpsake rippmenüüd "Mine kausta" ja valige "Mallifailid", kui salvestasite faili vaikekausta programmikausta ja klõpsake nuppu avatud.

Programmid, mis avavad CWT-faile
Uuendatud 2 / 10 / 2014

Failitüüp 2ChordWizardi mall

arendajaTarkvara ChordWizard
Populaarsus
3.5 (2 Hääli)
KategooriaLehekülje paigutusfailid
vormingN / A

.CWT-failide ühendus 2

Mall, mida kasutab Songtrix - programm, mida kasutatakse muusika tundmaõppimiseks ja loomiseks; salvestab aruande kujunduse sätted, et säilitada aruannete printimisel ühtlane visuaalne stiil; sisaldab sümbolite moodustamist, suuruse määramist, värve, fonte, raja valikut ja joondamise andmeid.

Lisateave

Malle kasutatakse kolme erineva aruandetüübi kujundamiseks, milleks on töötajate leht, sõnade leht ja akordide tänav. Igal aruandetüübil on erinev seadete kogu, mistõttu mallid ei ühildu erinevate aruannetega.

Valides saate salvestada aruande kujunduse malli Fail → Prindi ... ja klõpsates Salvesta ... jaotises „Mall”. Mallifaili saab salvestada ükskõik kuhu, kuid see peaks olema kasutamiseks hõlpsasti saadaval rakenduste kataloogi kausta "Mallid".

MÄRKUS: Songtrix on saadaval nii pronksi-, hõbe- kui ka kuldversioonina, mis on mõeldud algajatele, kesktaseme ja edasijõudnutele.

Programmid, mis avavad CWT-faile
Uuendatud 11 / 3 / 2014

Failitüüp 3ClarisWorks tekstuurifail

arendajaClarisWorks
Populaarsus
1.5 (2 Hääli)
KategooriaVektorpildifailid
vormingN / A

.CWT-failide ühendus 3

ClarisWorksi loodud fail, tekstitöötluseks, arvutustabeli redigeerimiseks ja joonistamiseks kasutatav programm; sisaldab tekstuure, millele viitab joonistamisfunktsioon ClarisWorksis.

Lisateave

MÄRKUS: ClarisWorksist sai AppleWorks 1998. aastal. Seejärel lahustati AppleWorks Apple iWork Suite'i. AppleWorksi viimane värskendus tuli 2004. aasta jaanuaris Macile mõeldud versiooniga 6.2.9.

Programmid, mis avavad CWT-faile
Windows
Apple ClarisWorks
Apple AppleWorks
moon
Apple ClarisWorks
Apple AppleWorks
iOS
Apple AppleWorks
Uuendatud 8 / 10 / 2014

Teave CWT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cwt sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.