Avaleht : File Types : CUB-fail

.CUB Faililaiend

Failitüüp 1Analüüsiteenuste kuupfail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.2 (9 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

Mis on CUB-fail?

Andmefail, mille on loonud Microsofti SQL Serveri komponent Analysis Services; salvestab "kuubi", mis on andmeallikast eksporditud struktureeritud andmete kogu; sisaldab nii andmekava kui ka andmeid ise; kasutatakse sageli veebianalüütilise töötlemise (OLAP) analüüsi läbiviimiseks.

Lisateave

Analüüsiteenuste kuupidele pääseb juurde otseülekande allikast, kasutades SQL Serveri PivotTable-teenuse komponenti. Kuupfaile saab kasutada ka Microsoft Excelis võrguühenduseta analüüsimiseks. Näiteks saab analüüsiteenuste abil loodud OLAP-kuubikuid avada ja analüüsida Excelis ning salvestada võrguühenduseta kuupfailidena.

Programmid, mis avavad CUB-faile
Uuendatud 4 / 5 / 2011

Failitüüp 2ISIS-i kuubikfail

arendajaUSGS
Populaarsus
2.3 (3 Hääli)
KategooriaGIS-failid
vormingBinaarne

.CUB-failide ühendus 2

GIS pildifail, mille on loonud ISIS (Integreeritud tarkvara pildistajatele ja spektromeetritele), tarkvarapakett, mida kasutatakse NASA planeedimissioonide satelliidipiltide töötlemiseks; salvestab kuubi, mis on kolmemõõtmeline kujutis, mis sisaldab telgi "proovide", "joonte" ja "ribade" jaoks.

Lisateave

ISIS-i kuupfaile kasutatakse piltide töötlemiseks ja maa geoloogiliste pinnapiltide genereerimiseks.

MÄRKUS: ISISe töötas välja USGS (USA geoloogiateenistus).

Programmid, mis avavad CUB-faile
Linux
USGS ISIS
Uuendatud 4 / 5 / 2011

Failitüüp 3Gaussi kuupfail

arendajaN / A
Populaarsus
2.0 (3 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingtekst

.CUB-failide ühendus 3

Gaussi kuubi formaat, mille on loonud Gaussi jaotusega kaasatud cubegeni ja cubmani programmid; salvestab mahulised omadused, näiteks aatomite arv, X-, Y- ja Z-koordinaadid päritoluvõrgu punktidest.

Lisateave

Gaussian on elektrooniline struktuuriprogramm, mida kasutatakse selliste mahuomaduste nagu elektronide tihedus ja elektrostaatiline potentsiaal arvutamiseks. Lisaks laiendile ".cub" kasutab rakendus Cube'i vormingus andmete salvestamiseks tavalisemat ".cube" faililaiendit.

Programmid, mis avavad CUB-faile
Uuendatud 11 / 6 / 2015

Teave CUB-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cub sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.