Avaleht : File Types : CSS-fail

.CSS Faililaiend

File TypeKaskaadiga stiilileht

arendajaN / A
Populaarsus
4.3 (90 Hääli)
KategooriaVeebifailid
vormingtekst

Mis on CSS-fail?

CSS-fail on kaskaadstiilis leht (CSS) fail, mida kasutatakse veebilehe sisu vormindamiseks. See sisaldab kohandatud globaalseid atribuute kuvamise kohta HTML elemendid. CSS-failid võivad määratleda HTML-elementide suuruse, värvi, fondi, reavahe, taande, äärised ja asukoha.

Lisateave

CSS-faili ekraanipilt rakenduses Adobe Dreamweaver CC 2017

CSS-fail on avatud Adobe Dreamweaver CC 2017-s

CSS-faile kasutatakse veebisaitide sarnase ilme loomiseks. Neid kasutatakse ka genereeritud töö ja HTML-koodi vähendamiseks, koondades kuvaomadused ühte faili.

CSS-failid salvestatakse lihttekstivormingus, mis tähendab, et saate neid avada ja redigeerida mis tahes tekstiredaktoriga. Siiski peaksite kasutama veebiarendusprogramme, näiteks Dreamweaver ja ColdFusion Builder, mis pakuvad CSS-failide redigeerimiseks täpsemaid funktsioone.

CSS-faile avavad programmid
Uuendatud 12 / 21 / 2018

Teave CSS-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .css sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud kaskaadstiili tabeli failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi, Linuxi, Androidi ja iOS-i programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.