Avaleht : File Types : CPP-fail

. CPP Faililaiend

File TypeC ++ lähtekoodi fail

arendajaN / A
Populaarsus
4.2 (122 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

Mis on CPP-fail?

CPP-fail on lähtekoodifail, mis on kirjutatud populaarse programmeerimiskeelega C ++, mis lisab C-le selliseid funktsioone nagu objektile orienteeritud programmeerimine. See võib olla eraldiseisev programm, mis sisaldab kogu koodi või ühte paljudest arendusprojektis viidatud failidest. Enne koodi käivitamist peab sihtplatvormi C ++ kompilaator koostama CPP-failid.

Lisateave

Ekraanipilt .cpp-failist Apple Xcode 10.1-s

CPP-fail on avatud rakenduses Apple Xcode 10.1

C ++ on üks populaarsemaid programmeerimiskeeli, mistõttu on CPP-failid arendajate seas väga levinud. CPP-d saate avada ja redigeerida tekstiredaktoriga, näiteks Microsoft Notepad või Apple TextEdit.

Siiski on CPP-failide avamiseks ja redigeerimiseks kõige kasulikumad programmid, mis pakuvad süntaksi esiletõstmist, automaatset täitmist ja muid kasulikke tööriistu. Mõned näited nendest programmidest hõlmavad Microsoft Visual Studio, Code Blocks ja Apple Xcode.

Ühised CPP-failinimed

main.cpp - Lähtekoodi failinimi, mida tavaliselt kasutatakse peamine () C ++ programmi funktsioon, kus programm käivitamist alustab.

CPP-faile avavad programmid
Uuendatud 2 / 27 / 2019

Teave CPP-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .cpp sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud C ++ lähtekoodi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Mac, Windows, Linux ja Android programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.