Avaleht : File Types : CI-fail

.CI Faililaiend

Failitüüp 1Windowsi sisuindeksööri kataloogifail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
4.0 (9 Hääli)
KategooriaSüsteemi faile
vormingBinaarne

Mis on CI-fail?

Operatsioonisüsteemi otsingufail, mida kasutab Windows 2000 ja uuem versioon; salvestab otsinguteabe registri, mida Windows kasutab failisüsteemi otsingute tulemuste kuvamiseks; otsinguteabe hulga tõttu võib faili suurus olla suur.

Lisateave

CI-faile leidub tavaliselt kasutaja või süsteemi kataloogides kaustas nimega / catalog.wci /. Neid ei tohiks käsitsi avada ega muuta, kuna need on süsteemitaseme failid.

CI-failid loob Windowsi otsinguteenus (varem Indexing Service), see on programm C: / Windows / System32 / cisvc.exe. Selle teenuse saab välja lülitada Windowsi funktsioonide akna kaudu, mille leiate Windowsi menüü Start otsingukasti tippides "Windowsi otsing". Pärast väljalülitamist pole Windowsi otsing enam Windows Exploreris ega menüüs Start saadaval.

CI-faile avavad programmid
Uuendatud 6 / 21 / 2011

Failitüüp 2Eeltöödeldud PolySpace'i koodifail

arendajaMathWorks
Populaarsus
2.3 (3 Hääli)
KategooriaArendaja failid
vormingtekst

.CI-failide ühendus 2

Kompilaatorifail, mida kasutab koodi kontrollimise tööriist PolySpace, mida kasutatakse staatilise analüüsi teostamiseks C ++ ja Ada lähtekoodil; sisaldab koopiat algsest kompileeritavast failist, välja arvatud päised, makrod ja muud konstruktsioonid on failis täielikult laiendatud.

Lisateave

PolySpace'i kompilaator kasutab CI-faile, et teatada arendajale konkreetsest kompileerimisvigade kohta käivast teabest.

CI-faile avavad programmid
Uuendatud 6 / 21 / 2011

Teave CI-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .ci järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Kõiki sellel lehel loetletud failitüüpe, failivormingute kirjeldusi ja tarkvaraprogramme on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.