Avaleht : File Types : ASPX-fail

.ASPX Faililaiend

File TypeAktiivse serveri lehe laiendatud fail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.8 (365 Hääli)
KategooriaVeebifailid
vormingtekst

Mis on ASPX-fail?

ASPX-fail on Active Server Page Extended (ASPX) fail, mis sisaldab VBScript või C # koodi. See on serveri loodud veebileht, mis sisaldab skripte, mida veebiserveris töödeldakse ja sellest tulenevad HTML saadetakse kasutaja veebibrauserisse. ASPX-failid kirjutatakse sageli koos Microsoft Visual Web Developeriga ja on loodud Microsofti ASP.NET-i raamistiku jaoks.

Lisateave

ASPX-lehti nimetatakse ka ".NET-i veebivormideks". Neid saab veebibrauseris tuvastada, kui aadressivälja URL lõpeb ".aspx" -ga.

Levinud ASPX-failinimed

Vaikimisi.aspx - Vaikimisi veebileht laaditakse, kui kliendibrauser taotleb veebiserveri kataloogi Microsofti IIS-põhises serveris, mis kasutab ASP.NET-i. Näiteks kui klient taotleb veebiaadressi http://www.sampledomain.com/, laadib server lehe http://www.sampledomain.com/Default.aspx, välja arvatud juhul, kui see on konfigureeritud teist faili laadima.

Programmid, mis avavad ASPX-faile
Uuendatud 1 / 2 / 2019

Teave ASPX-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .aspx-järelliitega fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Active Server Page Extendedi failitüübi, failivormingu kirjelduse ning Maci, Windowsi ja Linuxi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.