Avaleht : File Types : ACCOUNTPICTURE-MS fail

.KAHJU-MS Faililaiend

File TypeWindows 8 konto pildifail

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.9 (8 Hääli)
KategooriaRasterpildifailid
vormingBinaarne

Mis on ACCOUNTPICTURE-MS fail?

Windows 8 operatsioonisüsteemi kasutatav fail; salvestab kasutaja konto pildi, mis on pilt, mis kuvatakse Windows 8 Start ekraanil paremas ülanurgas; sisaldab sageli arvuti veebikaameraga jäädvustatud inimese pilti.

Lisateave

Windows 8-s saate oma konto pilti muuta, klõpsates avaekraani paremas ülanurgas oma kasutajanime ja valides seejärel rippmenüüst "Muuda konto pilti". Ilmuvas aknas Isikupärasta saate kas valida pildifaili, klõpsates nuppu Sirvi nuppu või saate oma veebikaameraga pilti teha, valides suvandi Kaamera.

ACCOUNTPICTURE-MS-failid salvestatakse varalises vormingus ja neid ei saa tavalise pildivaaturiga vaadata. Need asuvad järgmises kataloogis:

C: / Users / [kasutaja] / AppData / Roaming / Microsoft / Windows / AccountPictures /

MÄRKUS: Windows 8 beetaversiooni ajal kasutas Microsoft .KASUTUSLIK-MS konto piltide laiendus. Neid faile nimetati "kasutajapaanideks". Kuid Microsoft võttis Windows 8 lõpliku versiooni jaoks kasutusele termini "kontopilt".

Programmid, mis avavad faile ACCOUNTPICTURE-MS
Uuendatud 11 / 9 / 2012

Teave ACCOUNTPICTURE-MS failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .accountpicture-ms sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Windows 8 konto pildifaili tüüp, failivormingu kirjeldus ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.