tarkvara : Microsoft : Excel iOS-ile

Microsoft Excel iOS-ile

versioon
(seisuga 8)
2
Platvorm
litsentsKaubandus-
KategooriaTootlikkus

Tarkvara ülevaade

Põhiandmed

  • Office 365 tellimusega saate luua ja redigeerida XLSX ja XLS arvutustabeleid
  • Andmete sortimine, tabelite ja diagrammide sisestamine ning valemite loomine
  • Juurdepääs Exceli tabelitele iCloudist, OneDriveist ja Dropboxist

Microsoft Excel iOS-ile on a tabelisse programm iPhone'idele ja iPadidele. See võimaldab teil andmeid korrastada, analüüsida, manipuleerida ja visualiseerida. Arvutustabelite muutmiseks või loomiseks ilma tellimuseta peate sisse logima oma Microsoft Office 365 kontoga. Te saate vaadata ainult arvutustabeleid.

IOS-i jaoks mõeldud Excel toetab XLSX- ja XLS-vorminguid ning pakub Exceli töölauaversioonile sarnaseid võimalusi. Rakendus võimaldab teil luua ja muuta arvutustabeleid isiklikel ja ärilistel eesmärkidel. Saate teha mitmesuguseid ülesandeid, nagu andmete sortimine, tabelite ja diagrammide lisamine, kommentaaride tegemine ja lihtsate valemite loomine. Oma Exceli arvutustabelitele pääseb juurde ka iCloudist, OneDriveist ja Dropboxist.

Excel for iOS on suurepärane täiendus programmi töölauaversioonile. See pakub täiustatud andmete korraldamise ja analüüsimise tööriistu ning sünkroonib teie Windows or OS X programmi töölauaversioonid teie Office 365 konto kaudu. Microsoft Excel iOS-ile on suurepärane valik arvutustabelite loomiseks ja muutmiseks liikvel olles.

Toetatud failitüübid


Peamine faililaiend

.XLSX - Microsoft Exceli avatud XML-arvutustabel

Muud faililaiendid, mida Microsoft Excel kasutab iOS 2 jaoks

Toetatud failitüübid
. XLSExceli arvutustabel

Uuendatud: 1. august 2019