Avaleht : File Types : XLT-fail

.XLT Faililaiend

File TypeExceli mall

arendajaMicrosoft
Populaarsus
3.4 (14 Hääli)
KategooriaAndmefailide
vormingBinaarne

Mis on XLT-fail?

XLT-fail on šabloon loodud Microsofti Exceli kaudu, arvutustabeli rakendus, mis sisaldub Microsoft Office'i komplektis. See sisaldab arvutustabeli vaikevormingut ja andmeid ning seda kasutatakse uue loomise aluseks . XLS faile. XLT-failid salvestatakse Exceli kahendfailivormingus, mis oli peamine vorming kuni Office Open XML-vorminguni (.XLTX faililaiend) asendas selle Windows 2007 ja Maci jaoks rakendustes Excel 2008.

Lisateave

Ekraanipilt .xlt-failist Microsoft Excel 2016-s

XLT-fail on avatud rakenduses Microsoft Excel 2016

XLT-failid on installitud Exceli abil, mis võimaldab teil eelnevalt määratletud vormindusega mallidest luua selliseid dokumente nagu eelarve planeerijad, kalendrid ja arved. Võite ka luua oma kohandatud mallid töövihikute või töölehtede reprodutseerimiseks vastavalt teie vajadustele.

Excel on maailmas enim kasutatav arvutustabelirakendus. See on kaasas iga Microsoft Office'i komplekti väljaandega ning seda kasutatakse kodu-, akadeemilises ja ärikeskkonnas.

MÄRKUS: Kuigi XLT-failid asendati XLTX-failidega, toetab neid siiski Excel 2007 või uuem versioon.

TASUTA DOWNLOAD
.XLT-failide avamine ja vaatamine rakendusega File Viewer Plus.
XLT-faile avavad programmid
Uuendatud 1 / 11 / 2017

Teave XLT-failide kohta

Meie eesmärk on aidata teil mõista, mis on * .xlt sufiksiga fail ja kuidas seda avada.

Sellel lehel loetletud Exceli mallifaili tüüp, failivormingu kirjeldus ning Maci ja Windowsi programmid on Faili meeskond eraldi uurinud ja kontrollinud. Püüame saavutada 100% täpsust ja avaldame teavet ainult meie testitud ja kinnitatud failivormingute kohta.